haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
X Factor Türkiye'de Cumali Özkaya'nın PerformansıKanal D'nin şarkı yarışması X Factor Türkiye Star Işığı'nda Cumali Özkaya'nın performansı herkesi büyüledi. (kaynak: ensonhaber)
Devamını OkuX Factor’E Veda Eden Yarışmacı Belirgin Oldu..
Canan ve Mehtap’ın düelloya kaldığı gecede son sözü jüri üyeleri belirtti ve Canan, X Factor Star Işığı yarışmasına veda eden isim oldu. Mehtap ise yarışmaya devam ediyor.

X Factor'de Eleme Heyecanı..
X Factor'de Eleme Heyecanı4 ayrı kategoride elemelerine devam eden X Factor Türkiye’nin 5 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Kanal D’de yayınlanacak olan bölümünde, Emre Aydın’ın gruplar kategorisinin elemeleri yer alacak.


X Factor Star Işığı’Na İlyas Yalçıntaş Damga Vurdu..
Kanal D'nin yeni programı X Factor Star Işığı'na İlyas Yalçıntaş isimli yarışmacının performansı damgasını vurdu. X Factor Star Işığı İlyas Yalçıntaş-Sadem'i söyledi sosyal medya yıkıldı.

X Factor Son Bölüm İzle 17 Şubat 2014 Heyecanı Devam Ediyor..
Sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini; her şarkısı hit olan Emre Aydın, pop müziğin güçlü sesi Ziynet Sali, ünlü müzik prodüktörü Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan’ın yaptıkları yarışma bu akşam ikinci bölümü ile ekrana gelecek.

9 ay önce ziyaret Raporla
258 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

X Factor Türkiye'de Cumali Özkaya'nın Performansı

haberi, resimleri, videoları X Factor Türkiye'de Cumali Özkaya'nın Performansı Oylama:8.0/10 14 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın