haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Vücudun dokularda bulunan suyu ya da sıvıyı hapsetmesi sonucu meydana gelen bedenin şişme hali olan “ödem”den kurtulabilmeniz için size birkaç ufak önerimiz var! (kaynak: haberler)
Devamını Oku


Göz Altı Torbaları Nasıl Geçer?.. (Haber Türk)


Göz altı torbaları nasıl geçer?Bunların başında böbrek hastalıkları ve hormonal hastalıklar gelir. Bunlar genellikle vücutta su ve tuz tutulumuna neden olan hastalıklardır. Böbreklerin iyi çalışmaması göz çevresindeki ödemi artırır. Göz torbaları, doktorları böbrek hastalığı ...

Vücuttaki Işaretler Hastalıkları Söyler!..
Uzmanlar, bu sinyallarin göz ardı edilmesinin yaşamı tehdit eden önemli hastalıklara neden olabileceğini bildiriyor. Hayat kurtaran, 9 önemli işareti sıralıyor: BEL ÖLÇÜSÜNE DİKKAT Kadınlarda bel ölçüsü, 94 cm.'den daha fazla olduğunda diyabet ve metabolik sendrom riski artıyor.

E - Nabız Vücuttaki Radyasyon Dozunu Da Gösterecek..
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -e-Nabız sisteminin ekranda tanıtımı-Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci'nin açıklamaları 'e-Nabız' vücuttaki radyasyon dozunu da gösterecek- Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve her türlü sağlık kaydına erişime olanak sağlayan 'e-Nabız' sistemi üzerinden görüntüleme cihazlarının yaydığı radyasyon dozu da öğrenilebilecek- Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Birinci: - 'Hasta röntgen ve teknik cihazların ne kadar radyasyon verdiğini görme şansına sahip olacak.

Vücuttaki “Kimyasal Takvim” Bulundu..
Bilim insanları canlılarda mevsimlerin geçişini takip eden "kimyasal takvimi" ortaya çıkardı. Araştırmacılar canlıların vücudunda yer alan bazı hücrelerin günlerin uzunluğuna göre yaz ya da kış moduna geçtiğini söylüyor.

Vücuttaki Ani Değişimler Kanser Habercisi Olabilir..
Kansere işaret eden belirtiler elbette bunlarla sınırlı değil. Ancak vücutta hangi belirtinin kanseri düşündürebileceği; bu belirtilerin nasıl ve ne şekilde ortaya çıktığına bağlı.

4 yıl önce ziyaret Raporla
344 defa okundu Anasayfa Kadın syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Vücuttaki Ödemden Nasıl Kurtulunur?

haberi, resimleri, videoları Vücuttaki Ödemden Nasıl Kurtulunur? Oylama:7.4/10 18 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın