haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanlığı'na Niyazi Kurt yeniden seçildi. (kaynak: haberler)
Devamını OkuÇok Gururlu Ve Mutluyum1.. (GazeteA24)


ÇOK GURURLU VE MUTLUYUM1Milli sporcu Kaya, "Şu an Türkiye'yi temsil edecek olmamda bana maddi ve manevi olarak desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Atakum Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü'ne ve Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu As Başkanı Murat ...

Ban Siyonizmin Hedefinde Türkiye De Var..
Dünya Ekonomik ve Stratejik Araştırmalar Vakfı Başkanı Prof. Dr. Ünsal Ban, siyonist politikaların hedefinde bir ülke olduğunu öne sürdüğü Türkiye'nin risk altında bulunduğunu savundu. Ban yazılı açıklamasında, siyonist zihniyetle başa çıkabilmenin ilk koşulunun "bilinçlenmek" olduğunu bildirdi.

Türkiye’Deki Konut Satışlarındaki Düşüş Doğu Karadeniz’E De..
2014 Haziran ayında Türkiye genelinde konut satışları içinde ilk satışın payı yüzde 45,9 olurken, bu oran Doğu Karadeniz illerinden Artvin’de yüzde 80,3; Gümüşhane’de yüzde 68,8; Ordu’da yüzde 59,5; Rize’de yüzde 56,1; Trabzon’da yüzde 55,6 ve Giresun’da ise yüzde 53,1 oldu.


Demirtaş 10 Saniyede Yapılan İş Türkiye Nin 100 .....
Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Artık bu topraklarda bütün Ortadoğu’ya model olacak bir barış ve kardeşlik inşa edeceğiz.

Türkiye'nin Aşk Haritası..
Türkiye'nin Aşk HaritasıTürkiye'nin il il aşk ve ilişki haritası çıkarıldı. Buna göre İzmirliler aşkta dış görünüşe, Ankaralılar ise eğitime ve mesleğe bakıyor.

2 yıl önce ziyaret Raporla
614 defa okundu Anasayfa Spor syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness Ve Bilek Güreşi ...

haberi, resimleri, videoları Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness Ve Bilek Güreşi ... Oylama:8.9/10 32 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın