haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni AçtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor dedi. (kaynak: hurriyet)
Devamını OkuGıda Ve Tarım Alanında Ortak Çalışmalar Yapılacak..
Kayseri Şeker Fabrikası'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Bayram, dünyada insan nüfusunun arttığını ve gıda miktarının düştüğünü bu yüzden ziraat ve tarımın oldukça stratejik konumda bulunduğunu belirtti.

Medvedev Türkiye Den Tarım Ürünleri Sebze, Meyve .....
Rusya Başbakan Yardımcısı Dimitri Medvedev, Türkiye'den Tarım Ürünleri sebze ve meyve ithalatının bir kaç hafta sonra tamamen yasaklanacağını söyledi.


Tarım Arazilerinde Sulama Ücretleri Düşürüldü..
Seyhan Ziraat Odası Başkanı Süleyman Girmen, sulama alanı içerisinde, çiftçilerin kendi yer altı suyu kuyularıyla suladıkları sahalarda dekara bir lira sulama bedeli uygulanacağını belirterek, çiftçileri fazla ücret ödememeleri konusunda uyardı.

İyi Tarım Uygulaması Ile Tüketici Sağlıklı Gıdaya..
Tekirdağ Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Zekeriya Sarıkoca, "İyi Tarım Uygulaması Projesi"yle güvenli, kontrollü ve bilinçli yapılan tarım kapsamında pazarlarda artık "iyi tarım uygulaması" etiketli ürünler göreceklerini belirtti.

3 yıl önce ziyaret Raporla
178 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı

haberi, resimleri, videoları Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı Oylama:7.6/10 10 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın