haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni AçtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor dedi. (kaynak: hurriyet)
Devamını OkuTarım Bakanlığı Destek Verdiği Zeytinliklere Sahip .....
Zeytinliklerin enerji yatırımlarına açılmasına yönelik tartışmalar devam ederken konunun en önemli muhataplarından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, destek verdiği zeytinliklere sahip çıkmadı.

Tarım İş Sendikası Üyelerini İftar Yemeğinde Buluşturdu..
Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Salih Köksal'ın da katıldığı iftar yemeğine; Tarım İş Sendikası İzmir Şube Başkanı İbrahim Özkeskin ve Yönetim Kurulu Üyesi Behçet Avcı, Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Tarım İş Sendikası Aydın Şube Yönetimi, Aydın Toç-Bir Sendika Başkanı ve Aydın Tarım İş Sendikası üyeleri ve aileleri katıldı.


A.v.o.d. Kurutulmus Gıda Ve Tarım Urunlerı A.s. Genel..
KAHVE CIVARI MEVKII TURKELLI TELEFON 232 - 8354794 FAKS 232 - 8354533 YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMI TELEFON 232 - 8354794 YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMI FAKS 232 - 8354533 YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? EVET YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI?

Erzurum Da 5 Bin Çiftçi Organik Tarım Sertifikası .....
Erzurum'da 5 bin çiftçi organik tarım sertifikası aldı.

1 yıl önce ziyaret Raporla
145 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı

haberi, resimleri, videoları Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı Oylama:9.7/10 8 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın