haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni AçtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor dedi. (kaynak: hurriyet)
Devamını OkuTarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'n.. (Hürriyet)


Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım ve Hayvancılık Tesisi'ni açtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor" dedi. Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Kızılca beldesinde Calinos ...

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Ndan Tavuk Ölümleri .....
Gıda, Tarım ve hayvancılık Bakanlığı, bazı basın yayın organlarında yer alan, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yoğun tavuk ölümlerinin olduğuna dair haberler sonrası açıklama yaptı.

Kalkınma Bakanı Ile Tarım Bakanı Taziye Ziyareti İçin .....
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, taziye ziyareti için Batman’a geldi.


16. Tarım Ve Seracılık Festivali..
Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 16' ncısı düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri çerçevesinde halk koşusu gerçekleştirildi. Kumluca Belediyesinin "Spor Engel Tanımaz" sloganıyla bu yıl 7' ncisini düzenlediği halk koşusuna, her yaş grubundan yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Mtso Tarım - Gıda Platformu Alata’Da Toplandı..
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Tarım-Gıda Platformu üyeleri AR-GE stratejisi konulu toplantısı için Oda Başkanı Şerafettin Aşut başkanlığında Erdemli ilçesindeki Alata Bahçe Kültürleri Araştırma İstasyonu Müdürlüğünde bir araya geldi.

2 yıl önce ziyaret Raporla
178 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı

haberi, resimleri, videoları Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı Oylama:9.1/10 10 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın