haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni AçtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor dedi. (kaynak: hurriyet)
Devamını OkuTarım Kredi’Den Enerjide Büyük Atılım..
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ile ILB Helios Enerji Limited Şirketi arasında, toplam yatırım tutarı 4.5 milyar dolar olan güneş enerjisi santralı (GES) kurulumu mutabakat zaptı imzalandı.

Sivas Ta Tarım, Hayvancılık Ve Gıda Fuarı..
Sivas, 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Agrosivas 2014 Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarına hazırlanıyor.


2014 Tarım, Gıda Ve Hayvancılık Fuarı Na Doğru..
2014 Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı bu yıl ilk defa Sivas’ta düzenlenecek. Sivas Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan ASLAN şehirde yapılacak olan ilk fuarın grurunu yaşadıklarını ve bu fuarın 2 yıllık bir çalışmanın eseri olduğunu belirtti.

Tarım İşçilerine Çadirda Reçel Yapımı Öğretildi..
Eskişehir İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İl Halk Sağlığı Müdürlüğü görevlileri, kentteki geçici mevsimlik tarım işçilerine, çeşitli konuların yanı sıra reçel yapmayı da öğretti.

1 yıl önce ziyaret Raporla
151 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı

haberi, resimleri, videoları Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı Oylama:7.2/10 9 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın