haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni AçtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor dedi. (kaynak: hurriyet)
Devamını OkuTarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'n.. (Hürriyet)


Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım ve Hayvancılık Tesisi'ni açtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor" dedi. Niğde'nin Bor ilçesine bağlı Kızılca beldesinde Calinos ...

Tarım Işçilerini Taşıyan Kamyon Duvara Çarptı 3 Ölü, 5 Yaral..
İşçiler, kamyonun kasasından inerken aracın freni boşaldı ve geriye doğru gitmeye başladı. D140 karayolundaki refüjü aşan araç, bir akaryakıt istasyonuna girdi. Kamyon, Necla Tarhan'a ait park halindeki 06 NBE 08 plakalı otomobili ezip istinat duvarına çarparak durabildi.

Tarım İşçilerini Taşıyan Minibüsle Otomobil Çarpıştı .....
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden genel görüntü ve detaylar-Yoldaki araçtan detay-Ambulansın gelişi-Servis minibüsünden detay- Yaralılara müdahale- Araçlardan detay- Yaralı vatandaşın ambulansa bindirilmesi Tarım işçilerini taşıyan minibüsle otomobil çarpıştı: 16 yaralı Bitlis'in Ahlat ilçesinde tarım işçilerini taşıyan minibüsle otomobilin çarpıştığı kazada 16 kişi yaralandı.


Ak Parti Nin Uyguladığı Tarım Politikaları İthalatı .....
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa milletvekili ve milletvekili adayı Orhan Sarıbal, iç pazarın yabancı tarım ürünlerince istila edildiğini belirtti.

Eski Gıda Tarım Ve Hayvanlık Bakanı Eker, Biçerdöver .....
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mehdi Eker, Büyükçekmece’de çiftçilerle bir araya geldi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
178 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı

haberi, resimleri, videoları Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı Oylama:9.9/10 10 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın