haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni AçtıGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'nin mera alanının yüzde 41'i Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde ama 30 yıldır bu mera varlığından yeteri kadar istifade edilmiyor dedi. (kaynak: hurriyet)
Devamını OkuBursa Tarım Fuarını 268 Bin Kişi Ziyaret Etti..
TÜYAP Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 7. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı'nı 41 ülkeden 268 bin 125 kişinin ziyaret ettiği bildirildi.

Tarım Ve Hayvancılık Sektörü Bursada Buluştu..
Tüyap Bursa tarafından hazırlanan Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 7. Uluslararası Hayvancılık Ve Ekipmanları Fuarı, 14 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.


Tarım Bakanlığı Elde Kalan Kurbanlıkların Kilogramını 10.50..
Tarım Bakanlığı Elde Kalan Kurbanlıkların Kilogramını 10.50 Tl'den Alacaki

Kurbanlıkları Elinde Kalanlara Gıda, Tarım Ve Hayvancılık..
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kurban Bayramı sebebiyle elde kalan kurbanlıkların Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından satın alınacağını konuştu .

2 yıl önce ziyaret Raporla
159 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı

haberi, resimleri, videoları Tarım Bakanı Eker Cıngıllı Tarım Ve Hayvancılık Tesisi'ni Açtı Oylama:9.2/10 9 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın