haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Yalçındağ, anlaşmanın maddi boyutuyla da ilgili olarak Galatasaray taraftarının ilgisiyle doğru orantılı olarak kulübün kasasına 2-3 yıl içinde 500-1 milyon dolar arasında para girmesinin öngörüldüğünü sözlerine ekledi. (kaynak: aksam)
Devamını OkuErtuğrul Sağlam In Ziyaret Ettiği Taraftar Toprağa .....
Koyu bir Bursaspor taraftarı olan ve pankreas kanseri tedavisi gören Adnan İncebay, Ertuğrul Sağlam'ın kendisini ziyaretinden 2 gün sonra hayatını kaybetti.

Futbolda 1,5 Milyonuncu Kartı Fenerbahçe Taraftar .....
Süper Lig Hasan Doğan Sezonu ve PTT 1. Lig’de passolig kart alan futbolseverlerin sayısının 1,5 milyonu geçtiği belirtildi.


Taraftar Çıldırdı! Maç Başlar Başlamaz.....
Reading ile Middlesbrough arasında oynanan mücadelede Reading maç başlar başlamaz golü böyle buldu.

Bursaspor Taraftar Grubu Teksas Tan Sağlam A Tehdit .....
Bursaspor’un Eskişehirspor ile dün akşam oynadığı maçta yönetim, özellikle de teknik direktör Ertuğrul Sağlam aleyhine tezahürat yapan taraftar grubu Teksas, internet sitesi üzerinden ‘gideceksin’ tehdidinde bulundu.

3 yıl önce ziyaret Raporla
216 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Taraftar 'yandex'leyecek, Gs Kulübü 2 Yılda 1 Milyon Dolar Kazanacak

haberi, resimleri, videoları Taraftar 'yandex'leyecek, Gs Kulübü 2 Yılda 1 Milyon Dolar Kazanacak Oylama:9.1/10 12 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın