haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Ahmet Çalışkan isimli çifti, su kanalına kendi icadı olan sistemi kurarak bahçesini hiçbir enerji kaynağına başvurmadan suyun kuvvetini kullanarak sulamaya başladı. (kaynak: aktifhaber)
Devamını OkuSu Değirmeni Değil, Sulama Sistemi.. (Haberler)


Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir çiftçi bahçesini sulamak için ilginç bir sistem kurdu. Ahmet Çalışkan isimli çifti, su kanalına kendi icadı olan sistemi kurarak bahçesini hiçbir enerji kaynağına başvurmadan suyun kuvvetini kullanarak sulamaya başladı.

Veysel Eroğlu "merak Etmeyin Bakanlıktaki Kasaya Gelec.. (Hürriyet)


Su kaynaklarının daha etkin değerlendirilmesi için asırlık yatırımlar gerçekleştirdiklerinin altını çizen Eroğlu, "13 yılda 2 bin 546 tesis milletimizin hizmetine sunuldu. 278 baraj ve HES, 259 gölet, 320 sulama projesi, 85 içme suyu temini tesisi, 9 ...


Adnan Güllü.. (Elbistanin Sesi)


Adnan GüllüBir bölgenin fazla yetişen tarımsal ürünü veya sanayi maddesi, ulaşım sistemleri aracılığı ile o ürün veya maddeden yoksun alanlara iletilebilir. Ulaşım, sadece ekonomik açıdan değil, ülkelerin bütünlüğü ve savunması açısından da büyük önem taşır.

İki Dönem Kuralı Esner Mi?.. (HABERTURK)


Şu anda bile HDP'nin yüzde 9,5 oyu var. Türkiye, HDP'yi ... Sadece Kadir Bey değil onun gibi sanat, medya, akedemi camiyasından bu projeye destek vermek isteyen herkese kapımız açıktır. CHP İLE ... "AKP ile anlaştılar iddiası" onların değirmenine su taşır.

3 yıl önce ziyaret Raporla
261 defa okundu Anasayfa Sağlık syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Su Değirmeni Değil, Sulama Sistemi

haberi, resimleri, videoları Su Değirmeni Değil, Sulama Sistemi Oylama:7.5/10 14 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın