haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Türkiye Kick Boks eski şampiyonu Sibel Killi Coşkun, Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası'na antrenör olarak davet edildi. (kaynak: haberler)
Devamını OkuRecep İvedik Survivor'da!( Recep İvedik 4 Filminin Fragm.. (Kadın Haberleri)


Recep İvedik Survivor'da!( Recep İvedik 4 Filminin fragmanı)Recep bunu kabul etmez ve tam giderken, çocukluk aşkı Sibel'i görür ona kendini beğendirmeye çalışır. Ancak Sibel, onu tanımaz. Bunun ... Recep'in tek yakını, kıllı, yaşlı ve zamanını PlayStation oynayarak geçiren babaannesidir. Babaannesi Recep'in ...

Sibel Can Mutlu Kaya Için Konserini Erteledi..
Sibel Can Mutlu Kaya Için Konserini ErtelediÜnlü şarkıcı Sibel Can, başından vurulan Mutlu Kaya için "Böyle bir zamanda konser veremem" diyerek Hamburg konserini erteledi.

Sibel Can, Eski Yarışmacısı Mutlu Kaya İçin Konserini .....
Ünlü şarkıcı, Diyarbakır'da uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Kaya için 'Böyle bir zamanda konser veremem' diyerek Hamburg konserini iptal etti.


Sibel Can Mutlu Kaya'yı Ziyaret Etti..
Sibel Can Mutlu Kaya'yı Ziyaret EttiDiyarbakır'da başından vurulan Mutlu Kaya'yı ziyaret eden Sibel Can, Kaya'nın ablası Dilek Zengin'e sarılarak ağladı.

Mhp Ankara Milletvekili Adayı Sibel Ersoy Açıklaması..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Ayşe Sibel Ersoy, Polatlı’da seçim çalışmalarını sürdürdü.

3 yıl önce ziyaret Raporla
208 defa okundu Anasayfa Spor syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Sibel Killi, Milli Takıma Antrenör Olarak Davet Edildi

haberi, resimleri, videoları Sibel Killi, Milli Takıma Antrenör Olarak Davet Edildi Oylama:7.4/10 11 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın