haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Türkiye Kick Boks eski şampiyonu Sibel Killi Coşkun, Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası'na antrenör olarak davet edildi. (kaynak: haberler)
Devamını OkuSibel Can, Harbiye Açıkhava Sahnesi’Nin En Pahalı Ismi Oldu..
Ramazan Bayramı’nda en yüksek ücretle sahneye çıkan Sibel Can, 1 Ağustos’ta konser vereceği Harbiye Açıkhava’nın da en pahalı sesi oldu. Gülden AVUÇ- BUGÜN GAZETESİ Konser bilet fiyatlarıyla rakiplerine fark atan şarkıcıyı en ön sıradan dinlemenin bedeli 400 lira.

Sibel Can Konsere Hususi Jetle Yetişti..
İkinci gecede Kıbrıs Nuhun Gemisi'nde konser veren Can, şarkılarıyla müzik dolu unutulmaz dakikalar yaşattı. Kıbrıs'taki programına yetişebilmek için hususi jetle geldiğini belirten Can'a, hayranları da Senin canın sağ olsun diyerek destek verdi.


Sibel Can’Dan Mutlu Kaya Eleştirilerine Yanıt..
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun talimatı üzerine tedavisine devam etmek için Ankara’da bulunan Gülhane Askeri Tıp Akedemisi'ne gönderildi. Sosyal medya üzerinden sert eleştirilere maruz kalan Sibel Can ise Mutlu Kaya ile ilgili olarak sessizliğini bozdu.

Sibel Can Sayemde Mutlu Kaya Gata Ye Sevk Edildi..
Yaşam savaşını kazanan Mutlu Kaya, fizik tedavi için GATA'ya sevk edilmesiyle ilgili, 'Devlet büyüklerimizin yardımı, gayreti ve şahsımın hassasiyetiyle oldu.' dedi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
208 defa okundu Anasayfa Spor syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Sibel Killi, Milli Takıma Antrenör Olarak Davet Edildi

haberi, resimleri, videoları Sibel Killi, Milli Takıma Antrenör Olarak Davet Edildi Oylama:9.4/10 11 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın