haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Şeker Hastalarına Erken Emeklilik Müjdesi Sosyal Güvenlik Kurumu'nun hazırladığı yeni düzenlemeyle birlikte diyabet, tüberküloz ve sara gibi hastalıklar da malulen emeklilik kapsamına alınacak. (kaynak: haber365)
Devamını OkuAnkara İftar Saatleri (Ramazan İmsakiyesi 2014).. (Bugün)


Ankara İftar Saatleri (Ramazan İmsakiyesi 2014)İmsak vakitleri.İftar vakitleri. İstanbul-Ankara-İzmir iftar ve sahur vakitleri. Tüm illerde imsak ve iftar vakitleri burada. İstanbul'un imsak vakitleri. Diyanet imsak iftar vakitleri.İl il imsakiye vakitleri ve iftar vakitleri öğren. Tüm illerde ...

Bayramda Misafirlerinize Şeker Yerine Ayran Ve Kefir .....
Memorial Şişli Hastanesi Kardiyoloji Merkezi EECP Tedavi Ünitesi Sorumlusu Prof. Dr. Avcı: 'Orucun vücudumuza sağladığı yararları uzun süre koruyabilmek için bu sıcak yaz günlerinde şekerli yiyeceklerden uzak durulmalı' 'Bayramda konuklarımızı, az şekerli yiyecekler ile içecek olarak ayran ya da vücudumuz.

Bayram Öncesi Şeker Uyarısı..
Bayram Öncesi Şeker Uyarısıİstanbul Şekerciler Odası Başkanı Muzaffer Şener, bayram öncesi tüketicileri uyararak, gerçek şeker fiyatının 12 liradan başladığını, 5–6 liralık ürünlerin alınmaması gerektiğini söyledi.


Bayramda Şeker Tüketimine Dikkat..
Bayramda Şeker Tüketimine Dikkat Bayramda şekerli gıdaların tüketimi, özellikle çocuklar tarafından bir hayli artıyor. Bayramınızın şeker tadında geçmesini istiyorsanız bu uyarıları dikkate almanız gerekiyor.

Beslenme Uzmanı Güler Bayramda Şeker Hastaları Dikkatli Olma..
Ramazan'ın ardından gelen bayram, özellikle diyabet hastalarının beslenmelerine dikkat etmesi gereken bir dönem oluyor. Ramazan ayında oruç nedeniyle gün içerisinde dinlemeye alışmış olan sindirim sistemi normal düzeye geçerken dikkatli olunması gerekiyor.

1 yıl önce ziyaret Raporla
152 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Şeker Hastalarına Erken Emeklilik Müjdesi

haberi, resimleri, videoları Şeker Hastalarına Erken Emeklilik Müjdesi Oylama:9.7/10 9 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın