haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Samsung, akıllı bilgisayarlara yönelik Windows 8 işletim sistemine dayanan yeni ATIV ürünlerini pazara sundu. (kaynak: haberler)
Devamını OkuSamsung, Sony Ve Htc Mini Amiral Gemilerine Hazırlanıyor..
Tedarik zinciri kaynaklarına göre Samsung, Sony ve HTC'nin 2014'ün 2. çeyreği sonunda üst düzey telefonlarının mini sürümlerini çıkaracak. Kaynaklar satıcıların yol haritasına dayanarak Samsung Galaxy S5 mini, HTC One M8 mini ve Sony Xperia Z2 Compact modellerinin çıkacağını vurguluyor.

Gear Fit’In Uyumlu Çalıştığı Samsung Cihazlar Açıklandı..
Tizen işletim sistemiyle çalışan fitness takip cihazı1.84-inç büyüklüğünde kavisli Super AMOLED, Bluetooth 4.0 + Low Energy, IP67 suya ve toza dayanıklılık ve 210mAh kapasiteli pile sahip. xxx Geçtiğimiz günlerde burada yayınlanan videoda HTC One ile eşleştiği gözlenen fitness takip cihazının hangi Samsung modelleriyle uyumlu çalıştığı da açıklandı.


Samsung Galaxy S5 Alana 3 Aylık Deezer Üyeliği..
Samsung Galaxy S5 akıllı telefonlara Deezer’dan 3 aylık ücretsiz Premium+ üyeliği.

Samsung Dan 20 Megapiksel Kameralı Yeni Galaxy S5 .....
Güney Kore'li teknoloji devi Samsung, Galaxy S5'in ardından hız kesmeden yola devam ediyor.

1 yıl önce ziyaret Raporla
617 defa okundu Anasayfa Bilim Teknoloji syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Samsung Windows 8 Li Atıv Smart Pc Ve Smart Pc Pro ...

haberi, resimleri, videoları Samsung Windows 8 Li Atıv Smart Pc Ve Smart Pc Pro ... Oylama:9.8/10 32 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın