haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Samsung, akıllı bilgisayarlara yönelik Windows 8 işletim sistemine dayanan yeni ATIV ürünlerini pazara sundu. (kaynak: haberler)
Devamını OkuSamsung Galaxy Note 4 Ne Zaman Satışa Çıkacak..
Bu ayın başlarında Berlinde tertip eden IFA 2014 etkinliğinin en çok ses getiren cihazlarından olan Galaxy Note 4, hala satışa çıkmış değil. Geçtiğimiz gün gelen bilgilerde cihazın Çin ve İngiltere gibi ülkelerde ön siparişe çıktığı ortaya çıkmıştı.

Samsung Gear S Akıllı Saat Kasım’Da Çıkıyor..
ABD’de ise Samsung Gear S büyük mobil operatörler olan AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon aracılığı ile satışa çıkacak. Kasım ayında piyasada olması beklenen saatin en büyük özelliği akıllı telefon ile senkrona ihtiyaç duymadan, dahili 3G bağlantı ile çalışabilecek olması.


Samsung Akıllı Saatlere Doymuyor Gear S..
Samsung yeni bir akıllı saatle geliyor. Bu sıralar teknoloji gündemi oldukça yoğun. iPhone 6‘nın çıkması ile beraber gözler sadece ona çevrildi. Halbuki bu yoğun gündemin arkasında kalan fazla mühim detaylarda bulunuyor. Samsung yeni bir akıllı saatle karşımıza istikbal.

Samsung Tan 27 İnç Kavisli Monitör S27D590C..
Samsung’un yeni nesil Kavisli Monitörü, çoklu ortam içeriğini daha cazip, canlı ve gerçeğe uygun yansıtacak şekilde tasarlandı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
672 defa okundu Anasayfa Bilim Teknoloji syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Samsung Windows 8 Li Atıv Smart Pc Ve Smart Pc Pro ...

haberi, resimleri, videoları Samsung Windows 8 Li Atıv Smart Pc Ve Smart Pc Pro ... Oylama:9.3/10 35 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın