haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Rihanna Yine İç Çamaşırsız Yakalandı (Galeri) Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın siyah elbisesi flaşların patlamasıyla transparan oldu. (kaynak: haber365)
Devamını Oku


Rihanna’Yı Bile 6 Kere Soydular..
Dün geceki Partizan maçına bir gün önceden giden Beşiktaş taraftarını Belgrad havalimanında hem de vize ülkesi olmayan bir ülkeye giriş için saatlerce bekletmişler. Uğraştırmışlar.

Gençlerin Yeni Bunalımı Rihanna Hastalığı..
Şöhretli yaşıtları gibi zengin olamayan gençler, orta yaş krizini henüz 25'indeyken yaşamaya başlıyor. Gençleri en çok da daha 25'inde milyarder olan Rihanna etkiliyor.

Rihanna’Nın Rakibi Türkiye’Ye Geliyor..
Rihanna'nın rakibi olarak gösterilen Romanyalı şöhretli şarkıcı Alexandra Stan Türkiye'ye gelmeyi düşünüyor . Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesine sahip olan 25 yaşındaki Romanyalı şöhretli şarkıcı Stan, yeni albümü Unlocked'ın dünya tanıtım turnesi çerçevesinde Türkiye'ye gelmeyi düşünüyor.

Rihanna, Yeniden Türkiye Ye Geliyor!..
Rihanna, önümüzdeki yıl Türkiye'ye geliyor. Ünlü şarkıcı, 2015 turnesi kapsamında Temmuz ayında İstanbul'da olacak.

2 yıl önce ziyaret Raporla
1091 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Rihanna Yine İç Çamaşırsız Yakalandı (Galeri)

haberi, resimleri, videoları Rihanna Yine İç Çamaşırsız Yakalandı (Galeri) Oylama:8.0/10 56 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın