haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Oyuncu Pelin Körmükçü; uzun süredir birlikte olduğu Bedrettin Faik Başar ile Baltalimanı'nda evlendi. (kaynak: haberler)
Devamını Oku


Bu Sefer De Pelin Elgin'den Özlem Yıldız'a Gönderme.. (Teknokule)


Bu sefer de Pelin Elgin'den Özlem Yıldız'a gönderme !! 'Kocamı ayarttı'!!!Evli olan Mustafa Elgin'in daha boşanmasını beklemeden ilişki yaşamaya başladı. ''Bence biten ilişkilerin ardından konuşulmamalı.'' açıklamasında buluna Özlem Yıldız, Mustafa Elgin'in kısa zaman önce boşandığı eşi Pelin Elgin'e göndermede bulundu.

Mihrimah Sultan Evlendi.. (HABERTURK)


Mihrimah Sultan evlendiBİR süre önce final yapıp ekranlara veda eden 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde 'Mihrimah Sultan'ı canlandıran Pelin Karahan, önceki akşam işadamı Bedri Güntay ile dünyaevine girdi. Adile Sultan Yalısı'nda evlenen çiftin nikâhını Beykoz Belediye Başkanı ...

Damada Düğün Günü Taciz Gözaltısı.. (Vatan)


Damada düğün günü taciz gözaltısıADANA'da salı günü resmi nikah yapıp Pelin G.(23) ile evlenen Hilmi G.(25)düğün hazırlığı için elektrikçi dükkanı bulmak için evden çıktı. Bu arada durakta okula gitmek için bekleyen B.D. (17) isimli kıza “Buralarda bildiğin elektrikçi var mı?” diye sordu.

Hadise Hakan Baş'la Ilk Kez Görüntülendi.. (medya73.com)


Hadise Hakan Baş'la ilk kez görüntülendi10.07.2014 15:35; Ece Erken Evlendi. Ece Erken, kendisinden 11 yaş küçük olan galerici Serkan Uçar ile evlendi. 26.06.2014 09:43; Ferhat Göçer'e Öz Kızı Dava Açtı. Ferhat Göçer'in kızı babasına dava açtı. 25.06.2014 10:26; Pelin Karahan evlendi.

2 yıl önce ziyaret Raporla
710 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Pelin Evlendi

haberi, resimleri, videoları Pelin Evlendi Oylama:7.8/10 37 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın