haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Obez İnsanlar (Video) Obez model Susanne Eman beslenme miktarını sürekli artırarak dünyadaki en şişman kadın olma rekoru için çalışıyor. (kaynak: haber365)
Devamını OkuLiseler Için Tercih Maratonu Yarın Başlıyor.. (Konhaber)


Liseler için tercih maratonu yarın başlıyorANA SAYFA · FOTO GALERİ · VİDEO GALERİ · SERİ İLANLAR · FİRMA REHBERİ. CANLI YAYINLAR Kontv Canlı Yayın Konyafm Canlı Yayın .... Erdoğan Nesimioğlu Özeli olmayan insanlar!.. Halit Karaca Obezite (Şişmanlık) Nedir? Neden Önemlidir?

Ve Beklenen Yağış Geliyor.. (Konhaber)


Ve beklenen yağış geliyorANA SAYFA · FOTO GALERİ · VİDEO GALERİ · SERİ İLANLAR · FİRMA REHBERİ. CANLI YAYINLAR Kontv Canlı Yayın Konyafm Canlı Yayın ... Erdoğan Nesimioğlu Özeli olmayan insanlar!.. Halit Karaca Obezite (Şişmanlık) Nedir? Neden Önemlidir?


Süper Loto Çekildi (2).. (Konhaber)


Süper Loto çekildi (2)ANA SAYFA · FOTO GALERİ · VİDEO GALERİ · SERİ İLANLAR · FİRMA REHBERİ. CANLI YAYINLAR Kontv Canlı Yayın Konyafm Canlı Yayın ... Erdoğan Nesimioğlu Özeli olmayan insanlar!.. Halit Karaca Obezite (Şişmanlık) Nedir? Neden Önemlidir?

Yapılan Bir Araştırmaya Göre Vardiyalı Çalışanlarda Tip 2 Di.. (Haber 10)


Yapılan bir araştırmaya göre vardiyalı çalışanlarda tip 2 diyabet daha çok ...Araştırmanın bulguları, vardiyalı çalışmanın uyku ve yemek düzenlerini bozduğunu, gece geç yemek yemenin bedeni enerjiyi yağ olarak depolamaya yatkınlaştırdığını, bu durumun obezite ve tip 2 diyabet olasılığını artırdığı şeklinde açıklanıyor ...

2 yıl önce ziyaret Raporla
611 defa okundu Anasayfa Dünyadan syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Obez İnsanlar (Video)

haberi, resimleri, videoları Obez İnsanlar (Video) Oylama:8.1/10 32 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın