haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Kadınlar Barış Için Ses Çıkaracak..
Biz kadınlar artık silahlar sussun, barış konuşsun, diyoruz; savaşa karşı ses çıkarıyoruz. Her yanımızı saran bu savaşa karşı, barışta ısrarcıyız. Bombalarla, cinayetlerle, artan savaş çığırtkanlığıyla barışa olan umudumuz yok edilmeye çalışılıyor.

Diyarbakır’Da Ak Parti Binası Yakınına Ses Bombası..
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı yakınında atılan ses bombasının patladığı ve olayda can kaybı yaşanmadığı bildirildi. Merkez Kayapınar ilçesindeki AK Parti İl Başkanlığı binası yakınına kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişilerce ses bombası atıldı.

Ak Parti Mahalle Temsilciliğine Ses Bombası..
Polis, ses bombasını atan kişi yada kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Haber-Kamera Hayati KILIÇ - Soner HASIRCIOĞLU - Mehmet İlker ÖZER - DHAİSTANBUL Gece saat 02.20 sıralarında Kartal Atalar Caddesi'nde bulunan AK Parti Temsilciliği önünde patlama sesi duyuldu.

Kardemir Karabükspor Başkanı Ligde Ses Getireceğiz..
Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Feridun Tankut, eksik gördükleri mevkilere gerekli transferleri yaptıktan sonra takımın hazır hale geleceğini söyledi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
326 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:8.4/10 17 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın