haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile.. (Haberaj)


O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin taklitleri ile güldürdü.Ekran başındakileri güldüren Yavuz Seçkin bir çok ünlünün taklidini yaptı. İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin ...

Emrah Dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma..
Şarkıcı, Star TV'nin yeni yüzü oldu ve önceki gün kanalın yılbaşı çekiminde görev aldı. Emrah'ın bu projeden 2 milyon dolar aldığı konuşuluyor.

İşte Polat Alemdar’In Ses Dublorü..
Sevilen dizi Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterini oynayan Nejati Şaşmaz’ın ses dublorü Umut Tabak canlı yayında seslendirme yaptı. Herkesin merak ettiği kişi olan Umut Tabak diziden bir sahnede geçen konuşmayı seslendirdi.

Yeni Ses Sistemi..
Yeni Ses SistemiMahsun Kırmızıgül’ün dört yıl aradan sonra çektiği “Mucize” filminde yeni nesil ses teknolojisi Dolby Atmos kullanıldı.

Bahçeli Davutoğlu, Doğan Görünümlü Şahin Gibi Ses Çıkartıyor..
AKP Hükümeti batmıştır, bitmiştir, balon gibi patlamıştır. Çevre ve Şehircilik eski Bakanı, hatırlarsanız, istifaya zorlanırken dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı suçlamıştı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
322 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:7.8/10 17 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın