haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


İmamlık Yapan Osman Vahit Özdal In Hayatı O Ses Türkiye .....
O Ses Türkiye'de yarı finale kadar çıkan Osman Vahit, yarışmanın hayatını değiştirdiğini söylüyor. Osman, Mazhar ve Özkan'ın desteğiyle de albüm çıkarmayı planlıyor.

Hatice Aslan In Partisinde Yüksek Ses Gerginliği Yaşandı..
Başarılı oyuncunun, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir mekanda kutladığı doğum günü partisi, sesten rahatsız olan sokak sakinlerinin jandarmayı çağırmasıyla yarıda kesildi.

Ankara Kulislerinde Ses Getirecek Abdullah Gül İddiası..
Gül'ün Davutoğlu ve Erdoğan'a yönelik çıkışı, kendisine yakın AK Partililer tarafından 'Adaylık için davet yapılmasını zorlamaya dönük mesaj' olarak nitelendiriliyor.

Gökhan, O Ses Türkiye Den Sonra Ne Yapacak..
Çok yoğun bir dönemi atlattığını söyleyen sempatik şarkıcı, 'O ses Türkiye beni bitirdi.Şimdi dinlenme zamanı' dedi.

2 yıl önce ziyaret Raporla
326 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:9.7/10 17 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın