haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Lokantadan Çıkan O Ses Türkiye Birincisinin Hayatı .....
Babasının lokantasında garsonluk yapan 26 yaşındaki Hasan Doğru'nun hayatı, 'O Ses Türkiye' yarışmasında gelen birincilikle değişti.

Gece Yarısı Beklediğim Ses..
Gece saat 3 küsur. Seninle ikimiz, tam ortasındayız gecenin.

Rtük Acun Ilıcalı’Nın O Ses Çocuklar’Inı Sevmedi..
Star Tv ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın O Ses Çocuklar yarışmasına RTÜK (Radyo ve Televizyon Üst Kurulu) 600 Bin Lira para cezası keserek hem kanalı hem de programın yapımcısı Acun Ilıcalı'yı şoka uğrattı.

Ukrayna'da Uçak Düşürenlerin Ses Kayıtları..
Ukrayna'da Uçak Düşürenlerin Ses Kayıtları Ukrayna Güvenlik Servisi (SBU), ayrılıkçıların düşürülen Malezya uçağı sonrası telefon görüşmelerini yayınladı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
287 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:7.7/10 15 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın