haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Beton Mikserinin Devirdiği Beton Ses Perdesi Trenin..
Sürücüsü belirlenemeyen 34 EA 1473 plakalı beton mikseri manevra yaptığı sırada tren hattının beton ses perdesine çaptı. Betondan ses perdesinin o sırada hattan geçen İZBAN treninin üzerine düştü. Kaza sonrası yolcular büyük panik yaşarken, trende maddi hasar meydana geldi.

Ses Sorununa Çözüm Bulunamayınca Uğur Dündar Programı Bitird..
Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Pelin Batu, Levent Üzümcü ve Şafak Pavey'di. Programda yaşanan ses sorunları Uğur Dündar'ı çileden çıkardı. Uğur Dündar sorunun çözülmesi için reklam arasına giderken, reklam dönüşü de ses sorunu bir türlü çözülemedi.

Gibson, Philips Ses Sistemleri’Ni Satın Aldı..
Satın alma hakkında detaylar paylaşan Gibson Innovations Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Genel Müdürü Marc de Kloet, iki öncü ve yenilikçi firmanın birikim ve deneyimlerini birleştirmesiyle birlikte hedeflerinin ses sistemleri pazarında liderlik olduğunu ifade etti.

İphone Görüşmelerde Ses Sorunu Ve Çözümü..
Bazı Apple kullanıcıları iPhone ile görüşmelerde ses sorunu yaşadıklarını ifade ediyor.

3 yıl önce ziyaret Raporla
326 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:8.8/10 17 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın