haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


İçimdeki Ses Filminin Konusu Ve Oyuncuları..
"İçimdeki Ses" filmi yakın zamanda sinemasevenlerle buluşacak. Engin Günaydın'ın yazıp yönettiği komedi filmi "İçimdeki ses"in çekimleri bitti. Yakında vizyona girmesi beklenen film, yerli komedilerin en iddialı filmleri arasında yer alıyor.

Murat Boz, O Ses Türkiye De Athena Gökhan Dan Rahatsız .....
Yakışıklı şarkıcının, geçtiğimiz yıl 'O Ses Türkiye' jürisinde birlikte görev aldığı Athena Gökhan'a gösterilen aşırı ilgiden rahatsız olduğu ortaya çıktı.

Murat Boz, O Ses Türkiye De Athena Gökhan Dan Çok .....
Yakışıklı şarkıcı, geçtiğimiz yıl 'O Ses Türkiye' jürisinde birlikte görev yaptığı Athena Gökhan'a gösterilen aşırı ilgiden rahatsız olduğu ortaya çıktı.

Şemdinli’De Ses Bombalı Saldırı..
Alınan bilgiye göre, gece saatlerinde kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce Şemdinli Kaymakamlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğünün girişine atılan ses bombası büyük bir gürültüyle patladı. Herhangi bir yaralama veya hasarın oluşmadığı patlamada, çevredeki vatandaşlar tedirginlik yaşadı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
303 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:7.9/10 16 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın