haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Uğur Yücel, Fena Kedi Şero’Ya Ses Verdi..
‘Şero'nun maceralarını, ehil oyunculardan oluşan bir kadronun sesinden dinleyeceğiz. Şero'nun ‘atarlı sesine' ehil sinemacı Uğur Yücel yaşam verirken, Demet Evgar da onun sevdalısı, işveli dilber Misket'i seslendiriyor.

O Ses Türkiye'ye Damga Vuran 'ahmet Parlak' Fenomen Çıktı..
O Ses Türkiye'nin son bölümüne isyan eden Ahmet Parlak damga vurdu. Athena Gökhan'ın bahsetmesiyle bir anda gündeme oturan Ahmet Parlak'ın videoları tıklanma rekorları kırdı. Peki, O Ses Türkiye'de herkesin konuştuğu Ahmet Parlak kim?

Genelkurmay Rus Uçağına Yapılan Uyarıların Ses Kaydını Yayım..
ANKARA Genelkurmay Başkanlığı tarafından, hava sahasını ihlal eden Rus savaş uçağına yönelik yapılan telsiz uyarılarının ses kayıtları paylaşıldı. Kayıtlarda, uçağın vuruluş anı yaklaştıkça ikazların sıklaştığı anlaşılıyor.

Genelkurmay O Ses Kayıtlarını Yayınladı..
Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı, Türk pilotların, Rus jetini uyardığı anlara ait ses kaydını yayınladı. Yayınlanan kayıtlarda, Rus uçaklarına Başka bir uçağa değil sana sesleniyorum ki şu anda kalkış yaptığın havaalanına göre pozisyonun 020 radial 26 milesdir.

3 yıl önce ziyaret Raporla
326 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:9.4/10 17 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın