haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Hindistan’Da Ses Gelen Çatıyı Söken Köylüler Bomba Şok Oldu..
Çatıyla çıkan 3 kişi, kiremitlerin arasına saklanan leoparın bir anda ortaya çıkması üzerine saldırıya hedef oldu. Leopar ani hamleyle kendisini yakalamak için gelen 3 kişiden birine saldırdı. Leopar daha sonra köylülere zarar vermeden köyü terketti. Saldırdığı köylü ise yara almadan kurtuldu.

Ses Üyeleri Dayanışma Gecesinde Buluştu..
Kilise Restoran’da gerçekleşen geceye, sendika üyeleri katıldı. Gecenin konuşmasını yapan SES Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Esad Aşkar yaptı.

İnternetteki Ses Kayıtları Için Aym’Ye Başvurdu..
Erdoğan’ın verdiği dilekçede, sosyal paylaşım ağı Twitter’da ‘BASCALAN’ isimli profilden ses kayıtlarıyla ilgili tweet atıldığı, ‘ismailsaymaz’ isimli hesaptan bireysel başvuruya konu olan montaj ses kaydının YouTube linkinin paylaşıldığı belirtildi.

İstanbul Emniyeti'nde Ses Kaydı Bombası!..
İstanbul Emniyeti'nde Ses Kaydı Bombası! İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü bilgisayarlarında bulunan bir telefon ses kaydı çok sayıda rütbeli ve rütbesiz personelin açığa alınmasına neden oldu.

1 yıl önce ziyaret Raporla
272 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:9.9/10 15 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın