haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İbrahim Tatlıses,Kadir İnanır,M.Ali Birand,Şansal Büyüka ve Fatih Terim takiltleri yapan Yavuz Seçkin Mustafa Topaloğlu taklidi ile Murat Boz'a takıldı. Yavuz Seçkin Hülya Avşar'ın takımına katıldı. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Samsun’Da Barış Bloku Kuruldu Karadeniz’Den Barışa Ses..
Blok adına açıklamayı EMO yürütme kurulu üyesi Adnan Korkmaz yaptı. Korkmaz "Coğrafyamızda sürdürülen kirli savaşa halkların demokratik barış mücadelesine Samsun'dan ses veriyoruz" dedi.

Ses Kısıklığı Tedavisi Ve Ses Terapisi..
Doç. Dr. İsmail Koçak, ses kısıklığı tedavisi ve ses terapisini anlatıyor.

Chp’Li Barış Yarkadaş Tek Bir Muhalif Ses Bile Kalmasın Isti..
Bugün TV ve gazetesi ile Kanaltürk'ün de aralarında bulunduğu İpek Medya Grubu'na yönelik operasyon sonrası #ÖzgürMedyaSusturulamaz hasthag'i ile birçok kullanıcı tweet attı. Aralarında Can Dündar ve Nazlı Ilıcak gibi gazetecilerin de bulunduğu isimler operasyona tepki gösterdi.

Erasta Antalya Her Ses Bir Nefes Sergisine Ev Sahipliği .....
Antalya'nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, kadına şiddete hayır temalı 'Her Ses Bir Nefes' fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.

3 yıl önce ziyaret Raporla
326 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü

haberi, resimleri, videoları O Ses Türkiye Yılbaşı Ünlülerde Yavuz Seçkin Taklitleri Ile Güldürdü Oylama:9.5/10 17 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın