haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Paramparça Satıldıkça Nurgül Yeşilçay Kazanıyor Video..
İsteği kabul edilen oyuncunun böylece Paramparça Cannes'daki TV fuarlarında Arap ve Türki Cumhuriyetleri'nin yanı sıra Balkan ülkeleri ve Güney Amerika'daki pek çok ülkeye satılınca kazancı katlanarak arttı.

Dizi Satıldıkça Nurgül Yeşilçay Kazanıyor..
Dizi Satıldıkça Nurgül Yeşilçay KazanıyorNurgül Yeşilçay, şimdi sözleşmesindeki maddeden dolayı Paramparça dizisinin satışlarından da pay alıyor.

Nurgül Yeşilçay’Dan Oyunculuk Tavsiyesi..
Nurgül Yeşilçay’Dan Oyunculuk TavsiyesiNurgül Yeşilçay, oyuncu olmak isteyen gençlere tavsiyede bulundu.

Nurgül Yeşilçay Emlak Zengini Çıktı..
Tarlabaşı'ndan 2 bina satın alan Yeşilçay, gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor. Ortaköy'de oturan oyuncu, şimdi de Ulus'ta bahçeli geniş bir ev arayışına girdi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
121 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:8.3/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın