haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Nurgül Yeşilçay In Ayağına 10 Dikiş Atıldı..
Nurgül Yeşilçay, cam kırıklarının üstüne basması sonucunda ayağına 10 dikiş atıldı.

Nurgül Yeşilçay In Film Setinde Ayağı Kesildi..
'Gece' isimli filmde 'Süsen' isimli bir konsomatrisi canlandıran Nurgül Yeşilçay'ın rol gereği kırdığı seramik tabak ayağını kestiği için filme bir hafta ara verildi.

Nurgül Yeşilçay'ın Ayağı Iyileşti..
Nurgül Yeşilçay'ın Ayağı IyileştiNurgül Yeşilçay'ın çekimleri devam eden 'Gece' isimli filmde rol gereği kırdığı tabak ayağını kesti.

Nurgül Yeşilçay’In Yeni Filmi Vizyona Giriyor..
Magazin - 14 Temmuz 2014 20:00 Daha önce de Kıral’ın ‘Vicdan’ filminde başrol oynayan güzel oyuncu, yönetmenin yeni filmi ‘Gece’de de başrol oynamayı kabul etmişti. Çekimleri İzmir’de başlayan filmde Yeşilçay’la birlikte usta oyuncu İlyas Salman da rol alıyor.

2 yıl önce ziyaret Raporla
103 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:9.3/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın