haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Aşk Kırmızı Film Fragmanı Aşk Kırmızı Oyuncuları Kimler Oyun.. (İlk Haber‎)


Aşk Kırmızı film fragmanı Aşk Kırmızı oyuncuları kimler oyuncu kadrosu romantik aşk2013 yılının iddialı filmlerinden biri olan Aşk Kırmızı oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekmeyi başarmıştı ve bugün Kanal D ekranlarında güneşin kızlarından hemen sonra ekrana gelecektir. Yeşilay'ın başrol alarak yer aldığı film için yayınlanan fragman ...

Özcan Deniz Ile Nurgül Yeşilçay Yeni Dizide Buluşacak Mı?..
Son olarak Star TV'de 2 sezon yayınlandıktan sonra final yaparak ekrana veda eden Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde rol alan Özcan Deniz yeni dizi hazırlıklarına başladı.

Nurgül Yeşilçay Ölümsüzlüğünü Ilan Etti..
Paramparça dizisinden ayrılmak için günleri sayan Nurgül Yeşilçay, Eskişehir Balmumu Müzesi'nde sergilenen heykelini takipçileriyle paylaştı.

Nurgül Yeşilçay Ölümsüzlüğünü İlan Edip, Balmumu Heykelini ...
Paramparça dizisinden ayrılmak için günleri sayan Nurgül Yeşilçay, Eskişehir Balmumu Müzesi'nde sergilenen heykelini takipçileriyle paylaştı.

Nurgül Yeşilçay Ile Erkan Petekkaya Arasındaki Buzlar .....
Nurgül Yeşilçay 'Paramparça'daki öpüşme sahnesi nedeniyle arasının açıldığı Erkan Petekkaya'yla barıştı. Oyuncu 'Geçmiş olsun dedim. Yakında ziyaretine gideceğim' dedi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
121 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:8.5/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın