haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Güdük Necmi'den Sevenlerini Üzecek Haber!!!.. (Gazete Balıkesir)


Güdük necmi'den sevenlerini üzecek haber!!!Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden biri olan ve oynadığı filmlerde yaptığı tipleme ve mimikleriyle izleyicilerin gönlüne taht kuran Halit akçatepeden üzücü haber geldi.Yaşadığı sağlık problemleriyle alakalı olarak hastaneye kontrol amaçlı giden ...

Nurgül Yeşilçay A Takipçilerinden Sitem Dolu Sözler..
Rol aldığı dizinin çekimleri başladığı halde boş zamanlarında tatil yapmaya devam eden güzel oyuncunun verdiği pozlar takipçilerini kızdırdı.

Nurgül Yeşilçay Facebook Hesabından Yeni Fotoğraflar Paylaşt..
Star TV'nin yapımcılığını Endemol Türkiye'nin yaptığı ve başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan'ın paylaştığı 'Paramparça'nın oyuncu kadrosuna Barış Falay da dahil oldu. Barış Falay, dizinin yeni sezon tanıtım çekimlerini de katıldı.

Nurgül, Hakkari Den Gelen Şehit Haberinden Sonra Fotoğrafını..
Ünlü oyuncu, daha önce şehit haberlerine aldırmadan tatilden bikinili fotoğraflarını paylaşmıştı. Yeşilçay, bu kez takipçilerini kızdırmak istemedi ve son paylaşımını sildi.

Nurgül Yeşilçay’In Kiloları Görenleri Şaşırttı..
Fehmi Koru, erken seçim ve koalisyon tartışmaları için 'yazı-tura' attığı yazısında, erken seçimin AK Parti'ye tek parti ikitdarı getirmeyeceğini söyleyerek uyarı gibi bir mesaj verdi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
121 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:7.1/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın