haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Nurgül Yeşilçay Tatile Sevgilisi Ve Oğluyla Gitti..
Nurgül Yeşilçay Tatile Sevgilisi Ve Oğluyla GittiMutlu bir birliktelik yaşadığı Özgür İnal ve oğluyla Bodrum tatiline çıkan Nurgül Yeşilçay adeta evlilik provası yaptı.

Nurgül Yeşilçay Tatile Devam Ediyor..
Nurgül Yeşilçay Tatile Devam EdiyorNurgül Yeşilçay, yoğun iş temposundan fırsatı bulur bulmaz kendisini sahillere attı.

Nurgül Yeşilçay Ticari Taksiyi Kaldırdı..
Sebebi ise dizide Gülseren karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay’ın bir süper kahraman gibi ticari taksiyi kaldırması. Düştükleri inşaat çukurunda Hazal’ın bacağı taksinin altında kalınca Gülseren (Nurgül Yeşilçay)onu zor durumdan kurtarmak için taksiyi kaldırdı.

Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırdığı O Anlar..
Nurgül Yeşilçay'ın Ticari Taksi Kaldırdığı O AnlarNurgül Yeşilçay, reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın son bölümünde ticari taksi kaldırdı.

3 yıl önce ziyaret Raporla
121 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:7.6/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın