haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Foto Galeri Nurgül Yeşilçay’In Haberi Yok..
Oyuncu Nurgül Yeşilçay, önceki gece Cihangir’deydi. Arkadaşlarıyla sohbet eden Yeşilçay, geç saatlere kadar bir mekanda oturdu.

Nurgül Yeşilçay Hayatının Sonu Otobüs Durağı..
Güzel oyuncu, Ankara'da yaşanan otobüs faciasıyla ilgili twitter'dan, 'Hayatını devam ettirmek üzere otobüs durağında bekliyorsun hayatının sonu oluyor.' yazdı.

Burcu Çetinkaya’Dan Nurgül Yeşilçay’A Cevap Geldi..
180 Kez Okundu!TV HABER Fatih Portakal'dan Demirtaş'a: Ağzınızdaki baklayı çıkartın Portakal, HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'a çağrıda bulunarak, "Parti olarak, taban olarak, yönetim kademesi olarak ne istediğinizi söyleyin" dedi.

Burcu Çetinkaya Dan, Nurgül Yeşilçay A Aşiret Gelini .....
Yeşilçay'ın 'Sen özel okullarda oku. Kadın rallici ol. Sonra türbana gir. Sonra Urfa'da bir aşiretle evlen.' sözlerine Çetinkaya, 'Vakti gelince anlarlar elbet.' cevabını verdi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
121 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:7.7/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın