haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Osman Sınav’ın yeni filmi ‘Aşk Kırmızı’da Tayanç Ayaydın ile kamera karşısına geçti. Nurgül Yeşilçay çekimleri 4 hafta sürecek film için 250 bin TL ücret alacak. Nurgül Yeşilçay diziden ise bölüm başı 45 bin TL alıyordu. (kaynak: haberaj)
Devamını Oku


Nurgül Yeşilçay In Kırmızı Halıda Zor Anları..
Özcan Deniz'in yeni filmi 'Sevimli Tehlikeli'nin gala gecesine Erkan Petekkaya ile birlikte katılan güzel oyuncu, basına poz verirken küçük bir kaza atlattı.

Nurgül Yeşilçay Hocası Büyükerşen I Ziyaret Etti..
ESKİŞEHİR (İHA) – Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, üniversitede hocası olan ve Acıbadem Hastanesi’nde geçirdiği bel fıtığı ameliyatı sonrası sağlığına kavuşan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinin Setinde İsyan Etti..
Aldığı reyinglerle kendinden çok bahsettiren paramparça dizisi bir süredir sette gerginlik yaşanıyor. Sete akşamdan kalma olarak yorgun giden Erkan Petekkaya saatlerce karavanda uyudu, seti bekleten Erkan Petekkaya'yla boşrolü paylaşan Nurgül Yeşilçay isyan etti.

Nurgül Yeşilçay'ın Sevgilisinin Kimliği Belirlendi..
Nurgül Yeşilçay'ın Sevgilisinin Kimliği Belirlendi Nurgül Yeşilçayın gizemli erkek arkadaşının, medikal malzeme ithalatçısı Özgür İnal olduğu ortaya çıktı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
121 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı

haberi, resimleri, videoları Nurgül Yeşilay'ın Yeni Filmi 'aşk Kırmızı' Nın Çekimleri Başladı Oylama:8.5/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın