haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi? ABD'de Shahs Of Sunset adlı reality şovun yıldızı Mercedes Javid Noel Baba'dan büyük boy bikini istediğini söyledi. (kaynak: haber365)
Devamını Oku


Noel Baba'dan Bakın Ne Istedi!.. (Haberdar (Basın Bildirisi))


ABD'de "Shahs Of Sunset" adlı reality şovun yıldızı Mercedes Javid Noel, Baba'dan büyük boy bikini istediğini söyledi. Anasayfa » · Magazin » · Noel Baba'dan bakın ne istedi! 13 Aralık 2012 Perşembe 11:34 ...

Dilipak'tan Gülen'e En Ağır Yazı.. (Internet Haber)


Dilipak'tan Gülen'e en ağır yazıHani Allah (cc) “Dualarınız olmasa ne işe yarardınız ki!” diyor da ... Tıpkı, yıl başındaki Noel çamları gibi.. Biliyorsunuz ... Noel çamını süslemek, onun doğduğu kabul edilen günü, Hıristiyan adetinde “Ey İsa, bak çam burada, bizim evimize gel” demektir.

Uzayda Kirobo Ile Noel Muhabbeti!.... (Timeturk)


Uzayda Kirobo ile Noel muhabbeti!..Başında Noel Baba külahı olan robotun, Wakata ile Noel hakkında konuştuğu da görülen 6 Aralık tarihli videodaki diyaloglar ise gülümsetiyor. "Noel Baba uzaya da gelecek" diyen Kirobo'ya, Japon komutan, "Noel Baba'dan ne isteyeceksin Kirobo?

Bayraktar'ın Sözleri Kıyamet Kopardı!.. (Internet Haber)


NTV'deki canlı yayında istifa eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın açıklamaları sosyal medyayı salladı. İşte o mesajlar; Özlem Albayrak @ozlem_albayrak. baransu'nun "bayraktar suçlu değil, oğlu da değil. aklanır" demesinin sebebi anlaşıldı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
120 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi?

haberi, resimleri, videoları Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi? Oylama:9.1/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın