haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi? ABD'de Shahs Of Sunset adlı reality şovun yıldızı Mercedes Javid Noel Baba'dan büyük boy bikini istediğini söyledi. (kaynak: haber365)
Devamını Oku


Strasbourg Da 445 Yıldır Kurulan Noel Pazarı Özel .....
Paris saldırılarından sonra Fransa’da en üst seviyeye çıkarılan güvenlik önlemleri 1570 yılından beri Strasbourg’da kurulan Noel pazarını da etkiledi.

Dünyaca Ünlü Nürnberg Noel Pazarı Açıldı..
Antalya standında ziyaretçilere lokum ve baklava ikram edildi. 24 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek olan Noel pazarında dünyanın çeşitli yerlerinden gelen ziyaretçiler, bu vesile ile Antalya'yı da tanıma fırsatı bulacaklar.

Noel Pazarları Korkuya Teslim Olmamalı..
Paris'teki terör saldırılarının ardından, terör tehditlerinin odağında olan Noel pazarlarından 'korkuya teslim olunmamalı' çağrısı geldi.

Hollanda Da Noel Baba Festivali..
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Festivalden genel görüntüler- Festivale katılan farklı kostümlerle gelen vatandaşlardan detaylar- Pankart ve dövizlerden görüntüler- Atılan sloganlar Hollanda'da 'Noel Baba' festivali- Temsili Noel Baba'nın buharlı gemiyle geldiği Meppel'deki festivale binlerce kişi katıldı Hristiyan dünyasında Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikola'nın (Sinterklaas) temsili olarak Hollanda'ya gelişi dolayısıyla düzenlenen geleneksel festival büyük ilgi gördü.

3 yıl önce ziyaret Raporla
128 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi?

haberi, resimleri, videoları Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi? Oylama:9.3/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın