haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi? ABD'de Shahs Of Sunset adlı reality şovun yıldızı Mercedes Javid Noel Baba'dan büyük boy bikini istediğini söyledi. (kaynak: haber365)
Devamını Oku


İşte Ali Şen'in Bilemediği O Soru.. (Haber 3)


İşte Ali Şen'in bilemediği o soruŞen'e, 250 bin liralık ödül için "İnsanlara diyalog kurarak yeni bilgileri öğrenmek üzere tasarlanan robot "Krobo", görevlilerden "Noel Baba'dan ne istersin" sorusuna ne yanıt vermiştir sorusu soruldu. Şen, soruya bir türlü cevap veremeyince telefon ...

İzmir Doğumlu Diva Noel Vefat Etti..
Noel, 1931' de bir Fransız diplomatın çocuğu olarak İzmir'de dünyaya gelmişti. 16 yaşında kabare şarkıcısı olan Noel, 20 yaşında Fransa'ya giderek tiyatro ve sinema kariyerine başlamıştı.

Noel Gallagher David Silva Karımla Yatabilir..
Noel Gallagher: David Silva karımla yatabilir Ünlü müzik grubu Oasis'in solisti Noel Gallagher, Manchester City'li David Silva için "İsterse karımla yatmasına bile izin verebilirim." ifadelerini kullandı.

Noel Gallagher David Silva Isterse Karımla Yatabilir.....
Noel Gallagher David Silva Isterse Karımla Yatabilir...Dünyaca ünlü müzik grubu Oasis'in solisti Noel Gallagher, fanatik taraftarı olduğu Manchester City'nin İspanyol yıldızı David Silva'ya olan sevgisini ilginç bir şekilde ifade etti.

Bilic De Noel Baba!..
MAÇ Beşiktaş için iyi bir haberle başadı: Olcay’ın yerine tercih edilen Sosa’nın kulvarını kullanacak Gönül sakatlanmıştı.

3 yıl önce ziyaret Raporla
128 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi?

haberi, resimleri, videoları Noel Baba'dan Bakın Ne İstedi? Oylama:7.8/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın