haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesine tatile gelen ünlü oyuncu Necat İşler, sahil meydanında pankart açarak Taksim'deki Gezi Parkı'nın yıkılmaması için eylem yaptı. (kaynak: haberler)
Devamını Oku


Nejat İşler Ilk Yazısını Berkin Elvan Için Yazdı.. (Haberand)


Nejat İşler ilk yazısını Berkin Elvan için yazdıYaklaşık 2 ay önce Bodrum'da yoğun bakıma alınan Nejat İşler'den son gelen haber ise taburcu olacağına dairdi. Tedavisi tamamlanan ünlü oyuncu Nejat İşler, OT dergisinin Nisan sayısında 'Yoldaşlar, yolu güzel yapanlar' başlıklı bir yazı kaleme aldı ...

Yemen Deki Türklerin Necat Ablası..
Yemen'de kalan Türkler, Yemen denince akla gelen hüzünlü hikayeleri unutturmak ve ortak tarihi yeniden canlandırmak için çalışıyor.

Balıkesir Eski Milletvekili Necat Tunçsiper Son Yolculuğuna..
Balıkesir'de geçirdiği rahatsızlık sonucu 86 yaşında vefat eden eski Anavatan Partisi milletvekillerinden Necat Tunçsiper toprağa verildi.

Necat Karataş Ezberleri Bozacağım!..
MHP İzmir İl Başkanı Sayın Necat KARATAŞ teşkilatların davetlisi olarak ilçe gezilerini sürdürüyor, Partililerin görüş ve önerilerini bizzat kendisi alıyor.

11 ay önce ziyaret Raporla
105 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Necat İşler Den Bodrum Da Eylem

haberi, resimleri, videoları Necat İşler Den Bodrum Da Eylem Oylama:9.2/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın