haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Ne Zaman Satışa ÇıkacakMilli Piyango'nun yılbaşı özel çekiliş biletlerinin satışa çıkacağı tarih belli oldu. (kaynak: ensonhaber)
Devamını OkuDoğa Koruma Ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık Beyş..
Özyanık'ın ziyaretine Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hamza Sezer, Konya Orman ve Su İşleri 8. Bölge Müdürü Yılmaz Kocaman, Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener de eşlik etti.

Suudi Arabistan Milli Günü Ankara’Da Kutlandı..
Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Adel Siraj Merdad'ın ev sahipliğinde Marriott Otel'de düzenlenen resepsiyona, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ve diplomatik misyon temsilcileri katıldı.


Devletin 6 Yıllık Milli Emlak Geliri 9,3 Milyar Lira..
Devletin 6 Yıllık Milli Emlak Geliri 9,3 Milyar LiraDevlet, 2008-2013 yılları arasında kamuya ait taşınmazların satışından ve kiralanmasından 9,3 milyar lira gelir sağladı.

Suudi Arabistan Milli Gününde Bakanlardan Kılıç Dansı..
Suudi Arabistan Krallığı’nın milli günü dolayısıyla Ankara’da bir resepsiyon düzenlendi. Geceye katılan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Suudi Arabistan'a ait kılıç danslarını yaptı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
386 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak

haberi, resimleri, videoları Milli Piyango Yılbaşı Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkacak Oylama:7.4/10 20 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın