haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Süper Loto Çekilişi Sonuçları, MPİ Süper Loto 12 Eylül çekiliş sonucu, Milli Piyango süper loto sonuçları,Süper Loto kazandırmaya devam edecek, Süper Loto Sonuçları buradan öğren, Milli Piyango İdaresince Perşembe akşamları çekilişi düzenlenen 'Süper LOTO' şans oyunu 12.9.2013 (308.hafta) sonuçları bu akşam 21.30'da belli olacak. (kaynak: haberyurdum)
Devamını OkuDavutoğlu Üçüncü Nükleer Santrali Yüzde 100 Milli .....
Ankara - Başbakan Davutoğlu: 'Üçüncü (nükleer) santrali yeterli insan unsuru yetiştikten sonra 2018-2019'dan itibaren yüzde 100 milli bir şekilde yapma konusunda gerekli çalışmaları başlatma talimatı verdim'Başbakan Davutoğlu, enerjiyle ilgili brifing aldı- Davutoğlu'na, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında düzenlenen bilgilendirme toplantısında bakanlığın çalışmalarıyla ilgili brifing sunulduANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında brifing aldı.

Zıpkınla Balık Avı Milli Takımı Dünya Şampiyonası'nda..
Zıpkınla Balık Avı Milli Takımı Dünya Şampiyonası'ndaTürkiye Zıpkınla Balık Avı Milli Takımı, 1-2 Kasım’da yapılacak CMAS 29. Zıpkınla Balık Avı Dünya Şampiyonası’na katılmak için Peru’nun başkenti Lima’ya gitti.


Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Ben Askerin Bakanıyım..
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Ben Askerin Bakanıyım Dün Genelkurmay'dan ilginç bir Peşmerge çıkışı gelmişti. Peşmerge'nin Türkiye'den Kobani'ye geçişi için TSK, "Bu konunun muhatabı biz değiliz'' demiş ve adres olarak Dışişleri'ni işaret etmişti. Bu konudaki son noktayı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Benim haberim var. Ben askerin bakanıyım" diyerek koydu.

Milli Takım Siyasetçilerin Gündeminde..
A Milli Futbol Takımı'nın son dönemde almış olduğu başarısızlıklar siyasetçilerinde gündemi oldu.

1 yıl önce ziyaret Raporla
123 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Milli Piyango 9 Eylül 2013 Çekilişi Sonuçları Uğurlu Rakamlar

haberi, resimleri, videoları Milli Piyango 9 Eylül 2013 Çekilişi Sonuçları Uğurlu Rakamlar Oylama:7.8/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın