haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Süper Loto Çekilişi Sonuçları, MPİ Süper Loto 12 Eylül çekiliş sonucu, Milli Piyango süper loto sonuçları,Süper Loto kazandırmaya devam edecek, Süper Loto Sonuçları buradan öğren, Milli Piyango İdaresince Perşembe akşamları çekilişi düzenlenen 'Süper LOTO' şans oyunu 12.9.2013 (308.hafta) sonuçları bu akşam 21.30'da belli olacak. (kaynak: haberyurdum)
Devamını OkuGöktepe Köyü Ormanı Mesire Alanı Oluyor.. (HABER FX)


Göktepe Köyü Ormanı Mesire Alanı OluyorKapalı zarf kapalı arttırma usülüyle yapılan ihalenin en düşük kiralama bedeli, yıllık 4 bin 800 TL olarak belirlenirken, iştirakçiler bu rakam üzerinden kapalı zarfla arttırma yaptılar.6 farklı firmanın katıldığı ihalenin birinci bölümünde en yüksek ...

Milli Logomuz Belli Oldu..
Milli Logomuz Belli OlduEkonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından, Türk sanayisini yurt dışında üst düzeyde temsil etmek ve 'Türk Malı' algısını geliştirmek için başlatılan çalışma tamamlandı.

Milli Eğitim Bakanından Bolu Ya Müjde..
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türk Dünyası kültür başkenti olarak Bolu’yu aday göstereceklerini belirterek 'Köroğlu’nun hak ettiği şekilde tanıtılması için görüşmeler yapacağız. Okullarımız için Köroğlu kitabını basarak gençlerimize ve öğretmenlerimize dağıtacağız” dedi.


Doğa Koruma Ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık Beyş..
Özyanık'ın ziyaretine Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Hamza Sezer, Konya Orman ve Su İşleri 8. Bölge Müdürü Yılmaz Kocaman, Beyşehir Milli Parklar Şefi Mehmet Şener de eşlik etti.

Suudi Arabistan Milli Günü Ankara’Da Kutlandı..
Suudi Arabistan'ın Ankara Büyükelçisi Adel Siraj Merdad'ın ev sahipliğinde Marriott Otel'de düzenlenen resepsiyona, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ve diplomatik misyon temsilcileri katıldı.

1 yıl önce ziyaret Raporla
116 defa okundu Anasayfa Ekonomi syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Milli Piyango 9 Eylül 2013 Çekilişi Sonuçları Uğurlu Rakamlar

haberi, resimleri, videoları Milli Piyango 9 Eylül 2013 Çekilişi Sonuçları Uğurlu Rakamlar Oylama:9.2/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın