haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Mete Horozoğlu'nun Çok Etkilendiği Sahneler! 'Kurtlar Vadisi Filistin'in yönetmeni Zübeyr Şaşmaz'ın 'Açlığa Doymak' adlı yeni filminin galası Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. (kaynak: haber365)
Devamını Oku


Nuh Mete Yüksel'e Ankara Barosu'nda Yumruklu Saldırı..
Nuh Mete Yüksel'e Ankara Barosu'nda Yumruklu SaldırıEski DGM Savcısı Nuh Mete Yüksel, bir grup avukat tarafından protesto edilince oyunu bile kullanamadan ayrılmak zorunda kaldı.

İhlas Koleji Nin Gururu Mete Gazoz Çankaya Köşkü Nde..
Avrupa Gençler Okçuluk Şampiyonası’nda bir zafere imza atan İhlas Koleji öğrencilerinden Mete Gazoz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Çankaya Köşkü’nde verdiği resepsiyona katıldı.

Dgm Eski Savcısı Nuh Mete Yüksel Avukat Oldu..
Dgm Eski Savcısı Nuh Mete Yüksel Avukat OlduDevlet Güvenlik Mahkemesi Eski Savcısı Nuh Mete Yüksel’in, avukatlık yapmak için yaptığı başvuru Ankara Barosu tarafından oybirliğiyle kabul edildi.

İkinci Zekeriya Mete Dönemi..
İkinci Zekeriya Mete Dönemiİstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin seçimli olağan genel kurul toplantısı geniş bir katılımla gerçekleşti. İki listeyle girilen seçimde mevcut başkan Zekeriya Mete, 184 geçerli oyun 111’ini alarak önümüzdeki 4 yıl için yeniden başkan seçildi. Diğer başkan adayı Mehmet Aslan ise 73 oy aldı. Başkanlık görevini ikinci dönemde de üstlenecek olan Zekeriya Mete, gelecek dönemde de sektöre hizmet vermekten mutluluk duyacağını söyledi.

2 yıl önce ziyaret Raporla
106 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Mete Horozoğlu'nun Çok Etkilendiği Sahneler!

haberi, resimleri, videoları Mete Horozoğlu'nun Çok Etkilendiği Sahneler! Oylama:7.0/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın