haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Mete Horozoğlu'nun Çok Etkilendiği Sahneler! 'Kurtlar Vadisi Filistin'in yönetmeni Zübeyr Şaşmaz'ın 'Açlığa Doymak' adlı yeni filminin galası Kanyon Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. (kaynak: haber365)
Devamını Oku


Dgm Eski Savcısı Nuh Mete Yüksel Avukat Oldu..
Dgm Eski Savcısı Nuh Mete Yüksel Avukat OlduDevlet Güvenlik Mahkemesi Eski Savcısı Nuh Mete Yüksel’in, avukatlık yapmak için yaptığı başvuru Ankara Barosu tarafından oybirliğiyle kabul edildi.

İkinci Zekeriya Mete Dönemi..
İkinci Zekeriya Mete Dönemiİstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin seçimli olağan genel kurul toplantısı geniş bir katılımla gerçekleşti. İki listeyle girilen seçimde mevcut başkan Zekeriya Mete, 184 geçerli oyun 111’ini alarak önümüzdeki 4 yıl için yeniden başkan seçildi. Diğer başkan adayı Mehmet Aslan ise 73 oy aldı. Başkanlık görevini ikinci dönemde de üstlenecek olan Zekeriya Mete, gelecek dönemde de sektöre hizmet vermekten mutluluk duyacağını söyledi.

Mete Düren’Den, Özerten Yorumu Açıklaması..
Mete Düren'den, Özerten Yorumu Açıklaması Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Basın Sözcüsü Prof Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, Özerten'in istifasından sonra basında yer alan bazı yönetim kurulu üyelerinin açıklama yaptığı iddialarını yalanladı.

Kayseri Mhp İl Başkanı Mete Ekenin 14 Mart Tıp Bayramı Kutla..
14 Mart Tıp bayramı nedeniyle Urla sağlık grup başkanı Halit Sarıkaya'yı ve sağlık grup başkanlığında görevli doktorları ziyaret ederek Kadın Kolları ile 14 Mart Tıp Bayramını kutladılar.

2 yıl önce ziyaret Raporla
98 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Mete Horozoğlu'nun Çok Etkilendiği Sahneler!

haberi, resimleri, videoları Mete Horozoğlu'nun Çok Etkilendiği Sahneler! Oylama:7.7/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın