haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
İstanbul’dan gelen arkadaşı Selim öğretmen, topladığı yardımları Melek’in okuluna getirir. Kirmanlar ailesi ise Suna’yı Azad’a yakıştırırken, olanlardan en çok Ali zarar görür. Zehra ve Ali’nin arasındaki buzlar erimeye başlamışken, Berfin yüzünden işler gene karışır. (kaynak: haberfx)
Devamını OkuTarihe Geçen Futbol Maçı Üstüne Birkaç Küçük Not..
“Tam bir profesyoneldi.. Türkiye’yi nasıl ileriye taşıdıysa takımı da ileri taşıdı.. Bunca yıldır futbol oynarım, böyle teknik görmedim.. Keşke futbolcu kalsaymış.. Biz Türkiye olarak yirmi otuz yıl geride kalmaya razıydık.. İki ayağını da kullanıyor, ellerini kullanmıyor..”

Küçük Kızlar Sevindirdi..
Küçük Kızlar SevindirdiKüçük Kızlar Balkan Voleybol Şampiyonası'nda Türkiye, Bosna Hersek'i 3-0 mağlup etti.


Küçük Zeynep Harçlığını Başbakan Erdoğan A Bağışladı..
Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a bağış desteğinde bulunmak isteyen vatandaşlar, Ümraniye’de Ziraat Bankası Şubesi’nde kuyruk oluşturdu.

Tunçmatik, Dünyanın En Küçük Notebook Adaptörünü Üretti..
Tunçmatik, kibrit kutusu kadar küçük yeni notebook adaptörü Powernote Mobile Micro ile kullanıcılara taşıma rahatlığı sağlarken, araç ve tekne içinde de kullanım olanağı sunuyor.

9 ay önce ziyaret Raporla
286 defa okundu Anasayfa Kültür Sanat syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Küçük Gelin Yeni 12. Bölüm Fragmanı Samanyolu Tv'de Canlı İzle

haberi, resimleri, videoları Küçük Gelin Yeni 12. Bölüm Fragmanı Samanyolu Tv'de Canlı İzle Oylama:9.0/10 15 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın