haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Kol Kırılır Zamanaşımına TakılırDoktorun 11 yaşındaki minik İlayda'yı sakat bırakması hakkında açılan zamanaşımından düştü. (kaynak: ensonhaber)
Devamını OkuDeniz Feneri Davasında Önemli Gelişme.. (Mynet Haber)


miltemir0777 : 21-04-2012 12:04. O dosya zaman aşımına takılacak anlaşıldı paraların aktarıldığı kesin bence yoksa istanbul 10. noteri almanyadaki tutukluya usülsüz belge düzenleyip meslekten attıran ne olabilirki.

Raylarda Kol Kola Yürüyen İki Üniversiteli Trenin..
Adapazarı Tren Garı ile Arifiye Tren Garı arasında yolcu taşıyan 'Adaray' isimli banliyö treni, Erbakan Bulvarı hemzemin geçidi ile Donatım hemzemin geçidi arasında iddiaya göre, raylarda kol kola yürüyen Tekin Dündar ve Zeynep Kılıç'a çarptı.

Hayvanlara Kol Kanat Oldu..
Eskişehir'de bir firma tarafından kaza geçirmiş, felç olmuş, güçsüz kalmış, kedi, köpek, güvercin, leylek, kartal, at, çakal, tavşan, martı gibi 700'den fazla hayvan, protez ve ortezle yürütüldü Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Çapa: 'İnsanlara el, kol, ayak, bacak protezleri veya ortez üretimiyle meşgulüm. Baktım ki Türkiye'de hayvanlar alemine el atan olmamış.


Yeni Biyonik Kol Ile Dokunma Hissi Geri Geliyor..
Biyonik alanındaki teknolojik gelişmeler sayesinde, yeni üretilen bir biyonik kol ile iki kişiye dokunma hissi yeniden sağlandı.

Ünal Aysal Kol Kanat Gerdi!..
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, oyuncularına kol kanat gerdi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
111 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır

haberi, resimleri, videoları Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır Oylama:7.6/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın