haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Kol Kırılır Zamanaşımına TakılırDoktorun 11 yaşındaki minik İlayda'yı sakat bırakması hakkında açılan zamanaşımından düştü. (kaynak: ensonhaber)
Devamını Oku10 Yıl Içinde Yapay Kalpler Kol Saati Gibi Taşınacak..
Şimdi ise bir kalbin yerini tutması için çalışmalar yapılıyor. 2.5 kilo ağırlığındaki çantalı yapay kalpler yerine ise insanlar artık saat gibi kalplerini kollarında taşıyabilecek.

Rusya’Da Kol Saati Koleksiyonu Ve Kasalarla Yakalanan Vali T..
Rusya devlet televizyonu ofise yapılan baskın ve gözaltılarla ilgili görüntüleri yayınlamıştı. Valinin ofisinde yapılan aramalarda, İsviçre üretimi çok pahalı kol saati koleksiyonu ve kasa içinde resmi olmayan yüklü miktarda para bulundu.


Rusya Da Kol Saati Koleksiyonu Ve Kasalarla Yakalanan .....
Ofisinde İsviçre yapımı pahalı özel kol saati koleksiyonu ve kasa dolu para ile yakalanan Rusya Federasyonu’na bağlı Komi Özerk Cumhuriyeti Valisi Vyaçıslav Gayzer, Moskova’da çıkarıldığı Basmani Kent Mahkemesi’nde tutuklandı.

Kol Nakli Için 43 Şahıs Bekliyor..
"43 KOL NAKLİ HASTASI DONÖR BEKLİYOR" Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan da operasyonlarla ilgili yaptığı açıklamada hastalara daha az zarar vererek iyileşme süreçlerini kısaltmak için çaba sarf ettiklerini söyledi.

3 yıl önce ziyaret Raporla
115 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır

haberi, resimleri, videoları Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır Oylama:7.9/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın