haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Kol Kırılır Zamanaşımına TakılırDoktorun 11 yaşındaki minik İlayda'yı sakat bırakması hakkında açılan zamanaşımından düştü. (kaynak: ensonhaber)
Devamını OkuKesilen Kol Yeniden Çıkabilir..
Bilim adamları, insanların kesilen uzuvların yenilenmesi için hücreler içinde nasıl bir moleküler yol izlediklerini bulduklarını açıkladılar.

Spor Yaparken Yardımcı Olan Iphone Kılıf Ve Kol Bandı..
Hayatın her anında ihtiyaç duyabileceğimiz akıllı telefonlar, spor yaparken hareket kabiliyetinizi kısıtlayarak, programınızı aksatmanıza neden olabiliyor. elmasepeti.com'da satışa sunulan SwitchEasy MOVE iPhone 5/5s Pembe Kılıf ve Kol Bandı, iPhone'unuzu yanınızda taşımanızı sağlarken, hareket kabiliyetinizi engellemeyerek, keyifle spor yapmanıza fırsat veriyor.


'eksiğimiz Ne Kol, Ne Göz, Ne De Bacak, Sadece Ilgi'..
'eksiğimiz Ne Kol, Ne Göz, Ne De Bacak, Sadece Ilgi'Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Bedensel Engelliler Atletizm Milli Takımı destek bekliyor.

Muhteşem Yüzyıl’Da Yine Ölüm Kol Geziyor..
Huricihan'a bu yapılanın Nurbanu tarafından planlandığını öğrenen Hürrem Sultan, Nurbanu'ya yaptığının bedelini ödeceğini söylüyor ancak Nurbanu'nun Hürrem hakkında bildikleri buna engel oluyor. Hürrem ve çevresindekiler Nurbanu'yu hamamda öldürmeye çalışıyor.

2 yıl önce ziyaret Raporla
101 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır

haberi, resimleri, videoları Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır Oylama:9.1/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın