haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Kol Kırılır Zamanaşımına TakılırDoktorun 11 yaşındaki minik İlayda'yı sakat bırakması hakkında açılan zamanaşımından düştü. (kaynak: ensonhaber)
Devamını Oku- 3D Baskılı Kol Isabella’Nın Hayatını Değiştirdi..
Bu sefer 3D yazıcılar, Isabella adındaki küçük bir kızın hayatını değiştirdi. Stephen Davies ve Team Unlimbited işbirliği ile 3D yazıcıdan kol geliştirildi. Pembe ve mor ağırlıklı renge sahip olan bu kol ise Isabella'yı yeniden mutlu etti.

Kol Üretildi Sıra Bacakta..
Bilim adamları ünlü cerrah Harald Ott'un liderliğinde yürütülen bir çalışmada fare kolu üretmeyi başardılar.


Yoğun Bakım Hastalarına Kol Kanat Geriyorlar..
Görüntü Dökümü: -Doktor ve hemşirenin yoğun bakıma gelişi ve hastaya müdahale edişi-Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlusu Uzman Dr. Halil Erkan Sayan'nın konuşması-Hemşire Nermin Budaker'ın konuşması-Hastaya bakım yapılması ve Budaker'in konuşmaya devam etmesi Yoğun bakım hastalarına kol kanat geriyorlar- Sağlık kuruluşlarının yoğun bakım ünitelerinde görevli personel, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide mücadele veren ve hareket kabiliyetinden yoksun hastaların beslenmelerinden kişisel temizliklerine kadar her türlü ihtiyacını gideriyor- Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlusu Uzman Dr. Sayan: - 'Her türlü bakımı ve bir insanın ihtiyacı olan her şeyi, bir babanın veya annenin çocuğuna verdiği şefkat doğrultusunda gözetmek zorundayız. O yüzden de yoğun bakım ağır işlerden biridir'- Hemşire Budaker: - 'Bize 'yoğun bakımın görünmeyen kahramanları' diyebilirsiniz' ŞABAN KILIÇCI / SERGEN SEZGİN - Sağlık kuruluşlarının yoğun bakım ünitelerinde görevli personel, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide mücadele veren ve hareket kabiliyetinden yoksun hastaların beslenmelerinden kişisel temizliklerine kadar her türlü ihtiyacını karşılıyor.

Örgü Sepet Yapılışı - 7 (Kol Kısmı - Sapı)..
www.canimanne.com.

3 yıl önce ziyaret Raporla
115 defa okundu Anasayfa Sondakika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır

haberi, resimleri, videoları Kol Kırılır Zamanaşımına Takılır Oylama:9.8/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın