haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Sabah saatlerinden beri otelin önünde bekleyen gençlerden bazılarının üzerindeki okul formaları dikkat çekti. Okuldan kaçıp kaldığı otelin önüne koşan hayranları, Justin Bieber’ı görmek için her yolu denedi. Otel görevlileriyle de konuşan genç kızlar, Bieber’ı görmek için uzun süre bekledi. (kaynak: haber)
Devamını Oku


Justin Bieber'in Yeni Oyuncağı..
Justin Bieber'in Yeni Oyuncağı Skandallarıyla dolu yaşam tarzıyla sürekli dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Justin Bieber, bu sefer de aldığı lüks araç ile gündeme geldi. Dünyanın en hızlı otomobillerinden biri olan Bugatti marka aracıyla çekilmiş pozu instagram hesabında paylaşan Justin Bieber, kısa sürede adından ...

Justin Bieber Neler Yapıyor, Justin Bieber’Dan Yeni Şiir..
Genç iki şarkıcı ise tamamen çalkantılı bir aşk yaşayarak olaylı bir şekilde ilişkilerine son vermişti. Şimdilerde ikisininde ismi başkalarıyla anılmıyor.

Justin Cartes Şampiyonluk Istiyor..
Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Uşak Sportif'in başarılı oyuncusu Justin Carter, Avrupa Ligi'nde oynamaya hazır olduğunu söyledi.

Justin Bieber Ayda 1 Milyon Dolar Harcıyor..
Son dönemde müzik dünyasının en çok konuşulan ismi 19 yaşındaki Bieber, bir ayda yaklaşık 1 milyon dolar harcıyor.

1 yıl önce ziyaret Raporla
275 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Justin Bieber'a Küsen Türk Kızı

haberi, resimleri, videoları Justin Bieber'a Küsen Türk Kızı Oylama:8.2/10 15 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın