haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
HTC, yeni Android işletim sistemi 4.1, yani Jelly Bean'i hangi model telefonlarına getireceğini açıkladı. (kaynak: haberler)
Devamını OkuHtc One E8 Testte!..
Ülkemizde resmi olarak satılmasa da Avrupa'da rekor satış yakalayan HTC One E8'i test ettik!

Htc’Nin Yeni Telefonu Sızdırıldı..
Son yıllarda kaliteli malzemelerden üretilen One serisi akıllı telefonları ile dikkat çekmeyi başaran HTC’nin yeni telefonunun ismi ve teknik özellikleri sızdırıldı.


Htc De Selfie Ve Su Geçirmez Akımına Katılıyor..
Son dönemin en popüler akımı olan selfie, öz çekim akımı, sonunda HTC'yi de bir şeyler yapmaya itmiş gibi görünüyor. Çünkü HTC'nin göndermeye başladığı ve 8 Ekim'deki bir etkinliği işaret ettiği davetiyesinde, firmanın yeni bir "selfie telefon" çağrısı yapacağı bildiriliyor.

Htc, Telefona Bağlanabilen Kamera Üzerinde Çalışıyor..
Son gelen bilgilere göre HTC, suya karşı dayanıklı bir kamera üzerinde çalışıyor. GoPro'ya rakip olacağı belirtilen bu kameranın 16MP'lik olduğu belirtiliyor. Yeni nesil sensör ile donatılan bu kameranın aynı zamanda Android ve iOS işletim sistemli telefon ya da tabletlere bağlanabildiği söyleniyor.

2 yıl önce ziyaret Raporla
157 defa okundu Anasayfa Bilim Teknoloji syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Htc, Hangi Telefonlarına Android 4.1 Güncellemesi ...

haberi, resimleri, videoları Htc, Hangi Telefonlarına Android 4.1 Güncellemesi ... Oylama:7.5/10 9 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın