haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Dünyanın önde gelen arama motorlarından Google, Ukraynalıların 2012 yılı içerisinde en çok aradığı kelimelerin sıralamasını yayınladı. (kaynak: haberler)
Devamını OkuGoogle'ın Modüler Telefonu Için Önemli Adım..
Google'ın Modüler Telefonu Için Önemli AdımGoogle'ın modüler telefon projesi Project Ara'daki yeni gelişme, herkesi umutlandırdı.

Google, İos U Sevdi..
Google'ın birkaç ay önce duyurduğu ve mobil prezantasyon uygulaması Slides/Slaytlar uygulaması nihayet iOS cihazları için de yayınlandı.


Google Tasarım Firması Gecko Design’I Satın Aldı..
Son olarak geçen ayın başlarında çevrimiçi müzik servisi Songza'yı satın alan şirket, şimdi ise tasarım firması Gecko Design'ı bünyesine kattı. Gecko Design'ın birçok mobil ve yüksek teknoloji ürününde parmağı olduğu söyleniyor.

Google Dan Emmy Ödül Töreni Öncesi Dizi Hayranlarına .....
Google, dizi hayranlarına Emmy Ödül Töreni'ne aday olan Breaking Bad, Game of Thrones ve True Detective gibi dizilerin setlerini gezme imkanı sağlıyor.

2 yıl önce ziyaret Raporla
103 defa okundu Anasayfa Dünyadan syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Google Ukraynalıların 2012 De En Çok Aradığı Kelimeleri ...

haberi, resimleri, videoları Google Ukraynalıların 2012 De En Çok Aradığı Kelimeleri ... Oylama:9.0/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın