haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Dünyanın önde gelen arama motorlarından Google, Ukraynalıların 2012 yılı içerisinde en çok aradığı kelimelerin sıralamasını yayınladı. (kaynak: haberler)
Devamını OkuGoogle'ın Sırlarını İstanbul'da Çaldılar..
Google'ın Sırlarını İstanbul'da Çaldılar Google'ın 'İnsansız Otomobil Projesi'nin başındaki yönetici Seval Öz, İstanbul'da çantasını çaldırdı. Öz, çantada özel bir projeye ait gizli bilgilerin olduğunu söyledi.

Google, Çevrimdışı Oyunlar İçin Bölüm Ekledi..
Google artık çevrimdışı çalışan oyunları Google Play Store'da tek çatı altında topluyor.


Novartis, Google In Akıllı Lens Teknolojisini Sağlık .....
Novartis’in göz sağlığı alanında çalışmakta olan şirketi Alcon, Google’ın akıllı lens teknolojisini göz sağlığında kullanmak üzere lisans sözleşmesi imzaladı.

Google In Katır Robotu Film Oyuncusu Oldu..
Boston Dynamics firması iki konuda tanınmış durumda. Birincisi dört bacaklı ve kendi kendine hareket ederek sahibini takip eden, ağır yükleri sorunsuzca taşıyabilen BigDog robotu ile, ikincisi ise Google'ın firmayı satın alması ile.

2 yıl önce ziyaret Raporla
101 defa okundu Anasayfa Dünyadan syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Google Ukraynalıların 2012 De En Çok Aradığı Kelimeleri ...

haberi, resimleri, videoları Google Ukraynalıların 2012 De En Çok Aradığı Kelimeleri ... Oylama:8.1/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın