haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Dünyanın önde gelen arama motorlarından Google, Ukraynalıların 2012 yılı içerisinde en çok aradığı kelimelerin sıralamasını yayınladı. (kaynak: haberler)
Devamını OkuFacebook Google In Yeni Rakibi Olacak..
Öncelikle üyelerin daha önceki mesajlarına erişmeyi sağlamayı amaçlayan bir arama motoru için çalışmalar sürüyor Dünya genelinde 1.4 milyar azasi bulunan Facebook, Google a rakip olacak. Bir süredir şirket, Google benzeri bir arama motoru üzerinde çalışıyor.

Google'a Rakip Oluyor..
Google'a Rakip OluyorDünyada toplam 1.4 milyar kullanıcı bulunan Facebook bir süredir site içi arama motoruna benzer yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor. Bu proje başarılı sonuçlanırsa Facebook, Google'a rakip olabilir.


Arama Motoru Google’Dan Fazla Konuşulacak Karikatür..
Bu durumu lehine çevirmenin yollarını düşünen Arama Motoru Google'ın icra heyeti başkanı Eric Schmidt ise ad vermeden de olsa rakibine "limonlarla" saldırdı.

Google Dan Zorunlu Ekleme!..
Google, aslında hiç istemediği bu ekleri, sürücüsüz araçlarına monte etmeye başladı!

2 yıl önce ziyaret Raporla
104 defa okundu Anasayfa Dünyadan syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Google Ukraynalıların 2012 De En Çok Aradığı Kelimeleri ...

haberi, resimleri, videoları Google Ukraynalıların 2012 De En Çok Aradığı Kelimeleri ... Oylama:9.6/10 6 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın