haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Güneş, abisinin dayattığı altın kafesten gerçek dünyaya çıkmanın savaşını verirken bir anda Emir’le tanışır. Emir, adım adım Güneş’i etkisi altına alırken, tıkır tıkır işleyen intikam oyunuyla birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. (kaynak: fragman)
Devamını Oku


İsrail'den Askerlerine Gizli Emir Yakalanırsan.....
İsrail'den Askerlerine Gizli Emir Yakalanırsan... İsrail'in en büyük korkularından biri askerlerinin Hamas tarafından kaçırılması. Bunun için akıl almaz bir yöntem uyguladıkları öğrenildi.

Bakan Eroğlu Polis Abiden Değil, Amirden Emir Alır..
Devlet bazıları tarafından ele geçirilemez. Polis abisinden değil, amirinden emir alacak.

Kandil 'görüntülü Emir' Dönemine Geçti..
Kandil 'görüntülü Emir' Dönemine Geçti Terör örgütü PKK, önemli devletlerin askeri birimleri ile istihbarat örgütlerinin sahip olduğu yüksek teknoloji ürünü kriptolu telsiz kullanmaya başladı. Telsiz ile Kandil üzerinden görüntülü emir de verilebiliyor.

Emir Türk'tür Türk Kalacak!..
Emir Türk'tür Türk Kalacak!TBF’nin aldığı son kararla 6’ya çıkan yabancı sayısında devşirme oyuncuların Türk statüsünde olmayacak olmasına tepki gösteren sarı lacivertliler, Emir Preldzic’in lejyoner sayılmaması için girişimler hazırlanıyor.

2 yıl önce ziyaret Raporla
244 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Emir’In Yolu – 1. Bölümün Tamamı

haberi, resimleri, videoları Emir’In Yolu – 1. Bölümün Tamamı Oylama:8.7/10 13 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın