haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından düzenlenen İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Proje Çalışması - Bu Benim Eserim'in İzmir bölge sergisi açıldı. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapılan açılışta konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, Bölge Çalışma Grubu'na 1565 projenin ulaştığını, bölgenin İzmir, Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illerini kapsadığı düşünüldüğünde proje sayısının yeterli olmadığını belirtti. (kaynak: haberler)
Devamını OkuAğrı'da Eğitimin Çıtası Yükseliyor.. (Haber8)


Ağrı'da Eğitimin Çıtası YükseliyorYarışmanın bütün elemelerinde ödüllendirme yapılmıştır. 'Eğitim Geleceğim Projesi' ... 'Bu Benim Eserim Projesi' kapsamında 271 plan başvurusu oluşturulmuş ve 23 plan elemeleri geçmiş olup, 5 projemiz bölge sergisine çağırma edilmiştir. UNICEF ve Milli ...

Bu Tarz Benim De Yarışmacıdan Olay Dans..
Jürinin karşısına çıkan yarışmacı, 'Dans etmek istemiyorum' deyince jüri üyeleri özgüvenini göstermesi için dans etmesini istedi.

Emina Sandal Mustafa Benim Korkumdan Yararlandı..
Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ve Sırp asıllı eşi Emina Sandal, birlikteliklerinin 10'uncu yılını kutluyor. 2004 yılında münasebet yaşamaya başlayan, 2008'de dünyaevine giren çiftin aşklarının 10'uncu yıldönümü, Sırbistan'da da ses getirdi.


Bakandan Şok Cevap Herşeyin Sorumlusu Benim..
Bakandan Şok Cevap Herşeyin Sorumlusu BenimMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, Artvin'in Arhavi ilçesindeki belediyeyi ziyareti sırasında mali konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Askerden Kışanak'a Burası Benim Devletimse.....
Askerden Kışanak'a Burası Benim Devletimse... Suriyelilerin sınırdan geçiş yaptığı Suruç'a giden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Gültan Kışanak ile askerler arasında gerginlik yaşandı.

3 yıl önce ziyaret Raporla
3228 defa okundu Anasayfa Yaşam syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

bu Benim Eserim Proje Yarışması

haberi, resimleri, videoları bu Benim Eserim Proje Yarışması Oylama:9.1/10 162 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın