haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından düzenlenen İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Proje Çalışması - Bu Benim Eserim'in İzmir bölge sergisi açıldı. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapılan açılışta konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, Bölge Çalışma Grubu'na 1565 projenin ulaştığını, bölgenin İzmir, Aydın, Manisa, Muğla ve Uşak illerini kapsadığı düşünüldüğünde proje sayısının yeterli olmadığını belirtti. (kaynak: haberler)
Devamını OkuAnibal Güleroğlu.. (Medya Faresi)


Anibal GüleroğluBilim insanlarının projeleri dâhil olmak üzere her türden emeğin çeşitli dalaverelerle sahiplenildiği bu gaspçılığın yoğun olarak yaşandığı ve nadir durumlar dışında kayda değer bir cezai yaptırımla karşılaşmadığı alanların başında, fikir eserleri ...

Ak Partili Soylu Demirtaş Benim İçin Bir Hayal Kırıklığı .....
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 'Selahattin Demirtaş benim için bir hayal kırıklığı olmuştur, Kürtlere şikayet ediyorum.' dedi.

Berrak Tüzünataç Kenan Benim Yakın Arkadaşım..
Berrak Tüzünataç Kenan Benim Yakın Arkadaşım Berrak Tüzünataç, beraber tatile çıktığı Kenan İmirzalıoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.


Önder Özen Benim Yüzümden Gitmedi..
Hocamızın kurmuş olduğu bir düzen var. Fikret Orman futbol şubesinin başına geçmemi istediğinde 1 ay cevap vermedim. Ama sonra Önder Özen, futbol şubesinin başına geçmemi istedi.

Bu Yarışın Galibi Benim..
Bu Yarışın Galibi Benim“Star Işığı X Factor”de “genç erkekler” grubunun koçluğunu üstlenen Nihat Odabaşı, kendinden çok emin konuşuyor: “Yarışmanın birincisi benim, Nihat ve Atiye’nin haber yok!”

3 yıl önce ziyaret Raporla
3209 defa okundu Anasayfa Yaşam syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

bu Benim Eserim Proje Yarışması

haberi, resimleri, videoları bu Benim Eserim Proje Yarışması Oylama:8.7/10 161 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın