haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Oynanacak yeni oyunun ilk siftahını ise sempatik sunucu İlker Ayrık uygulamalı olarak yapacak. Sırtlarında eşleriyle parkuru tamamlamak beyler için hiç kolay olmazken, oyun sırasında yaşananlar ise renkli görüntülere sahne olacak. (kaynak: video)
Devamını Oku


Ben Bilmem Eşim Kanser! (Celine Dion Kimdir?).. (Memuruz.net)


Ben Bilmem Eşim Kanser! (Celine Dion kimdir?)Celine Dion'dan örnek davranış! Celine Dion kocam için herşeyi yaparım dedi ve sahne hayatından kocasının etkisiyle vazgeçti. Kanadalı süperstar Celine Dion, kanser tedavisi gören eşi için tüm sahne ve sanat çalışmalarını henüz belli olmayan bir zamana ...

Cavcav Gerekirse Takımı Ben Çalıştırırım..
Cavcav Gerekirse Takımı Ben ÇalıştırırımGençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Bursaspor karşısında alınan 2-1'lik yenilginin ardından sinirli bir şekilde soyunma odasına giderek, teknik direktör Mustafa Kaplan'ın görevine son verdi. Cavcav, "Gerekirse bundan sonra takımı ben çalıştırırım" dedi.

Demirel Ben Riera'ya Benzemem.....
Fenerbahçe kalecisi, Süper Kupa maçında kapıştığı Galatasaraylı futbolcuya "Ben Riera'ya benzemem. Kavgada gerekeni yaparım" diye göndermede bulundu.

Diego Ben Böyle Başkan Görmedim..
“Kariyerimde birçok ekibin formasını giydim. Takımı için sağlığından olan, hapis yatan, kulübünü ailesinin bile önünde tutan bir başkan görmedim”

Siz Kimsiniz, Ben Tekim, Peki Onlar Kim?..
Malumunuz, isminin önüne her daim dobra ve güvenilir sıfatları eklenmiş, yıllar yılı bu algı gözlüğüyle seyredilip hipermetrop olunmuş Seda Sayan, adını söylemesi zor İzlanda’daki o yanardağ gibi hafta içi patladı, kükredi.

2 yıl önce ziyaret Raporla
433 defa okundu Anasayfa Magazin syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

ben Bilmem Eşim Bilirde Yepyeni Bir Oyun

haberi, resimleri, videoları ben Bilmem Eşim Bilirde Yepyeni Bir Oyun Oylama:8.1/10 23 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın