haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Sıkıntıları doğuran pek çok örnekleri var. Biliyorsunuz 91’de DYP-SHP koalisyonu oldu. Ve Türkiye 5 Nisan 1994 ekonomik krizini yaşadı. Herkes elinde avucunda ne varsa kaybetti. (kaynak: beyazgazete)
Devamını OkuBaşbakan Erdoğan Açıkladı Taksim E İzin Yok..
Başbakan Erdoğan, 1 Mayıs'ın Taksim'de kutlanması ısrarlarına ilişkin, 'Miting mi yapacaksın git Yenikapı'da, Maltepe'de yap.' dedi.

Başbakan Erdoğan Artık Taksim Ve Kadıköy De Miting .....
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı ve Maltepe’de deniz doldurularak yapılan alanların dışında bazı ilçelerde de butik meydanlar yapılacağını belirterek, artık Taksim ve Kadıköy Meydanı’nda mitinglere kesinlikle izin verilmeyeceğini söyledi.


Başbakan Yardımcısı İşler, Arnavutluk Meclis Başkanı Meta İl..
Başbakan Yardımcısı İşler, Arnavutluk Meclis Başkanı Meta İle Görüştü Bir dizi resmi temasta bulunmak üzere Arnavutluk’a gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Arnavutluk Meclis Başkanı İlir Meta ile görüştü Bir dizi resmi temasta bulunmak üzere Arnavutluk’a gelen Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Arnavutluk Meclis Başkanı İlir Meta ile görüştü.

Tarihi Projenin Butonuna Başbakan Erdoğan Bastı..
Başbakan Erdoğan, TBM makinesinin butonuna basarak İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi (Avrasya Tüneli) Projesi’nin tünel açma işlemini başlattı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
117 defa okundu Anasayfa Siyaset Politika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdag Kırşehir’De

haberi, resimleri, videoları Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdag Kırşehir’De Oylama:9.4/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın