haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Sıkıntıları doğuran pek çok örnekleri var. Biliyorsunuz 91’de DYP-SHP koalisyonu oldu. Ve Türkiye 5 Nisan 1994 ekonomik krizini yaşadı. Herkes elinde avucunda ne varsa kaybetti. (kaynak: beyazgazete)
Devamını OkuBaşbakan Erdoğan'dan Adana'da Sert Açıklamalar..
Başbakan Erdoğan'dan Adana'da Sert Açıklamalar Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adana İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu.

Başbakan Erdoğan Adana Da İftara Katıldı..
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, göreve geldikleri 2002 yılında, dış ülkelerdeki mazlumlara yapılan yardım 45 milyon dolar miktarındayken şuan bu rakamın 3.5 milyar dolara ulaştığını belirterek, “Türkiye son 12 yılda yaşadığı büyük dönüşüm etkisiyle, artık el alan olmaktan çıkmış, veren el konumuna yükselmiştir” dedi.


Başbakan Yardımcısı Babacan Olağanüstü Bir Şey Olmazsa, .....
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik kamuoyu yoklamalarındaki anketlerde gayet güzel sonuçlar elde edildiğini vurgulayarak, 'Eğer olağanüstü bir şey olmazsa, birinci turda da iyi bir neticeyle seçim tamamlanacak gibi görünüyor.

Başbakan Erdoğan Bundan Sonra Size Hitap Edemeyeceğim..
Başbakan Erdoğan Bundan Sonra Size Hitap Edemeyeceğim Başbakan ve cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin grup toplantısında konuştu. Toplantı merhum gazeteci Savaş Ay'ın yıllar önce SSK hakkında yaptığı ve dönemin SSK Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu'nun da konuk olduğu A Takımı programının arşiv görüntüleriyle başladı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
124 defa okundu Anasayfa Siyaset Politika syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdag Kırşehir’De

haberi, resimleri, videoları Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdag Kırşehir’De Oylama:7.7/10 7 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın