haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Prof.Dr. Şener, hekimlere yönelik şiddetin önlenmesini istedi. Oda başkanı Prof.Dr. Özden Şener, Ankara'da 20 kadar hastanede toplantılar düzenleyip, meslektaşları ile birlikte sağlıkta şiddetin nedenleri ve çözüm yollarının değerlendirildiğini söyledi. (kaynak: kanalb)
Devamını OkuCumhurbaşkanı Erdoğan Ankara’Ya Döndü..
KKTC’de bir takım temaslarda bulunduktan sonra yurda dönen Cumhurbaşkanı’na gezisi sırasında eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan da eşlik etti. Cumhurbaşkanı daha sonra dinlenmek üzere evine geçti.

İlim Yayma Cemiyeti Ankara Şube Müdürü Emre Tekmen Ise..
İlim Yayma Cеmiyeti Ankara Şube Müdürü Emre Tekmen isе, projеnin аmacının TİKA'nın yаpmış olduğu projeleri önceliklе bilgisayar ortamında sunumlarla öğrencilere göstеrmek vе daha sonra gidip yerinde incelemek olduğunu söylеdi.


Ankara Da Gecekondu Sahibi Kentsel Dönüşüme Direniyor..
Ankara, Yenimahalle'deki kentsel dönüşüm bölgesindeki gecekondu, çevresinin şantiyeye dönmesine rağmen, sahibinin pazarlığı sıkı tutması nedeniyle yıkılamıyor.

Ankara Alışveriş Festivali’Nde Ankara Kalesi Rüzgarı..
Ankara Ticaret Odası'ndan (ATO) yapılan açıklamaya göre, renkli gösterilerle başlayan etkinliklere, ATO Başkanı Salih Bezci, ATO Başkan Vekili Koray Güngör Şanal, ATO Yönetim Kurulu Üyesi Recai Kesimal, Ankara Alışveriş Festivali Komisyon Başkanı Yüksel Tavşan, komisyon üyeleri ile Ankara Kültür ve Turizm İl Müdürü Doğan Acar katıldı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
237 defa okundu Anasayfa Sağlık syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Ankara Tabip Odası'nın sağlıkta Şiddet Anketi

haberi, resimleri, videoları Ankara Tabip Odası'nın sağlıkta Şiddet Anketi Oylama:7.8/10 13 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın