haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Prof.Dr. Şener, hekimlere yönelik şiddetin önlenmesini istedi. Oda başkanı Prof.Dr. Özden Şener, Ankara'da 20 kadar hastanede toplantılar düzenleyip, meslektaşları ile birlikte sağlıkta şiddetin nedenleri ve çözüm yollarının değerlendirildiğini söyledi. (kaynak: kanalb)
Devamını OkuK - Pop Yarışması Bu Kez Ankara'da Düzenleniyor..
K - Pop Yarışması Bu Kez Ankara'da DüzenleniyorKorece şarkı söyleme yarışmasını kazanan, resmi davetli olarak Kore'ye gidiyor.

Ankara, Kırıkkale, Zonguldak Ve Bartın Da Elektrik .....
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'ın bazı ilçelerinde 25 Temmuz'da elektrik kesintisi uygulanacak.


Ankara - İstanbul Yht Hattındaki Çalışmalar..
Ankara ve İstanbul arasındaki demiryolu ulaşımını 7 saatten 3 saate indirecek YHT hattının Kocaeli kısmında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

İstanbul - Ankara Hızlı Tren Hattı 25 Temmuz'da Açılıyor..
İstanbul - Ankara Hızlı Tren Hattı 25 Temmuz'da AçılıyorAnkara ve İstanbul'un yüksek hızlı tren ile birbirine bağlanmasına yönelik 70 yıllık hayal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 25 Temmuz'da yapılacak Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının açılışıyla gerçeğe dönüşecek.

2 yıl önce ziyaret Raporla
228 defa okundu Anasayfa Sağlık syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Ankara Tabip Odası'nın sağlıkta Şiddet Anketi

haberi, resimleri, videoları Ankara Tabip Odası'nın sağlıkta Şiddet Anketi Oylama:9.8/10 12 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın