haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Prof.Dr. Şener, hekimlere yönelik şiddetin önlenmesini istedi. Oda başkanı Prof.Dr. Özden Şener, Ankara'da 20 kadar hastanede toplantılar düzenleyip, meslektaşları ile birlikte sağlıkta şiddetin nedenleri ve çözüm yollarının değerlendirildiğini söyledi. (kaynak: kanalb)
Devamını OkuTim Ankara İnovasyon Haftası Açılışı..
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’nin cari açık probleminin, enflasyon probleminin önemli olduğunu ancak Türkiye’nin en önemli probleminin inovasyon problemi ve Ar-Ge problemi olduğunu bildirdi.

Ankara'dan Gol Sesi Çıkmadı!..
Gençlerbirliği, Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'u konuk etti, mücadele golsüz sona erdi..


Irak’In Ankara’Ya Karşı Yeni Pkk Oyunu..
Irak'ta Türkiye ile gerilim yaşayan Maliki'nin başbakanlık görevinden ayrılmasının ardından kurulan ulusal birlik hükümetinin yeni lideri Haydar Abadi, Ankara'yı PKK konusunda kızdıracak açıklamalar yaptı.

Ankara'nın Beşiktaş'ına Ba!..
BEŞİKTAŞ, ‘evindeki deplasman’da fark atarak kapatacağı bir ilk 45 oynadı: Penaltısı verilmedi (sanırım hakem, Balıkesir maçında atılmayan Ersan Gülüm ile mahsuplaştı!), bir topu direkten döndü ve bir kaç tane de gollük vuruştan yararlanamadı.

2 yıl önce ziyaret Raporla
240 defa okundu Anasayfa Sağlık syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Ankara Tabip Odası'nın sağlıkta Şiddet Anketi

haberi, resimleri, videoları Ankara Tabip Odası'nın sağlıkta Şiddet Anketi Oylama:7.7/10 13 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın