haber
Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları | İletişim | RSS
0 0 yorum
Aldatan Kocaya İlginç Ceza Amerika'da bir kadın, kocasının onu aldattığını öğrenince intikam almak için kocasını; 'Karımı aldattım. Bu da cezam.' yazısı ile yolun kenarında bekletti. (kaynak: haber365)
Devamını OkuEşini Vuran Kocaya Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis.. (Yurt Haberleri)


Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'tasarlayarak öldürme' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan Hacı D., "Beni aldattı, namusumu kirletti. Evlendiğimizde de kız değildi. Bunların araştırılmasını istiyorum. Beni aldattığı için öldürdüm.

Aldatan Erkekler Çirkin Kadınları Tercih Ediyor..
Aldatan Erkekler Çirkin Kadınları Tercih EdiyorErkekler aldatmak için çirkin kadınları tercih ediyor. Çünkü çirkin kadınların, güzel kadınlara kıyasla daha az kaprisli olmaları erkeklerin çirkin kadınları tercih etmelerini sağlıyor.

Aldatan Erkeği Ele Veren 10 Durum..
Aldatan Erkeği Ele Veren 10 Durum Sevgilinizin sizi aldattığına dair şüpheleriniz varsa, bu noktalara dikkat edin!


Adriana Lima Aldatan Kocasını Affetti..
Ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima, kendisini iki kez aldattığı ileri sürülen basketbol yıldızı kocası Marko Jaric'i affetti.

Şamil Tayyar Bakanı Bile Aldatan Ve Ondan Bile Bilgi .....
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, İstanbul merkezli operasyonla ilgili, İstanbul'da yürütülen soruşturmayla ilgili olarak, 'Bu soruşturmanın merkezinde, odağında yer alan Halk Bankası'dır.

2 yıl önce ziyaret Raporla
213 defa okundu Anasayfa Dünyadan syf değiştirmek için kısayollar; S ve D  

Aldatan Kocaya İlginç Ceza

haberi, resimleri, videoları Aldatan Kocaya İlginç Ceza Oylama:8.4/10 12 hakkında kim ne demiş hepsi burada ...
haber - Dünyadan - Spor - Ekonomi - Kültür Sanat - Yaşam - Bilim Teknoloji - Magazin - Siyaset Politika - Sağlık - Otomobil - Kadın